Müşteri bu tasarımı beğenmedi! Sizce haklı mı?

Web Tasarımı - Müşteri bu tasarımı beğenmedi! Sizce haklı mı? Sponsorlu Bağlantılar Programcı bir arkadaşım bilezik imalatı ve satışı yapan bu firmaya (ki akrabası oluyor) iki adet websayfası hazırlamış fakat beğendirememiş. Bu yüzden grafik işini benim yapmamı istedi. Önce bir ...

Konu Kapatılmıştır
Grafikrkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafikrkin(33)

Grafiker / Yalova

Alt 03-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Programcı bir arkadaşım bilezik imalatı ve satışı yapan bu firmaya (ki akrabası oluyor) iki adet websayfası hazırlamış fakat beğendirememiş. Bu yüzden grafik işini benim yapmamı istedi.

Önce bir adet Flash site yaptım fakat beğenmedi. Anlayışla karşıladım ve bu defa reddedemeyeceği bir çalışma yapayım dedim. Fakat çokca güvendiğim bu çalışmamı da beğenmedi. Gerçekten şaşırdım ve zevklerimi ve iş bilirliğimi gözden geçirmeye karar verdim. Sizce bu tasarım gerçekten olmamış mı? Yoksa ben yaşlanıyor muyum?

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fs1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fs1453

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Müşteri haklı Usta Müşteri bu tasarımı beğenmedi! Sizce haklı mı?)
Onun kapasitesini aşmış bu tasarım...
Kendin değişikliğe uğramadan en iyisi müşteriyi değiştir!

Eline emeğine sağlık...
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-11-2010 #3

Eline emeğine sağlık...
hahaha güzel yorum Müşteri bu tasarımı beğenmedi! Sizce haklı mı?

Tasarımın güzel olmuş eline sağlık.
Belki müsterin daha açık tonlarda bir tasarım istemiştir.Altın ve gümüş objeleri olan tasarımlar genel olarak beyaz veya siyah fonlar tercih ediliyor.Gerçi siyah altınları sırıtmasına neden olur ama objeyi kabak gibi gösterir Müşteri bu tasarımı beğenmedi! Sizce haklı mı?

Grafikrkin(33)

Grafiker / Yalova

Alt 03-11-2010 #4

Eline emeğine sağlık...
Valla sağ ol arkadaşım. Bende senin gibi düşünüyorum. Tamamen askıya alındı iş..

hahaha güzel yorum Müşteri bu tasarımı beğenmedi! Sizce haklı mı?

Tasarımın güzel olmuş eline sağlık.
Belki müsterin daha açık tonlarda bir tasarım istemiştir.Altın ve gümüş objeleri olan tasarımlar genel olarak beyaz veya siyah fonlar tercih ediliyor.Gerçi siyah altınları sırıtmasına neden olur ama objeyi kabak gibi gösterir Müşteri bu tasarımı beğenmedi! Sizce haklı mı?
Bundan önce yaptığım tasarımda siyah tonlar mevcuttu, neresini beğenmediğini de söylemiyor!.. Galiba hayalinde bir şey var onu görmek istiyor. Nasıl olsun istiyorsun dediğimizde ise "orasını da siz bileceksiniz işi bilen sizsiniz" diyor. İşi bilen derken özel güçlerimiz olduğunu zannediyor herhalde..

Bu meslek garip bir meslek, Allah hepimizin yardımcısı olsun, işverenlerden yıpranma payı talep etmemiz gerekli..
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-11-2010 #5
Valla sağ ol arkadaşım. Bende senin gibi düşünüyorum. Tamamen askıya alındı iş..

Bundan önce yaptığım tasarımda siyah tonlar mevcuttu, neresini beğenmediğini de söylemiyor!.. Galiba hayalinde bir şey var onu görmek istiyor. Nasıl olsun istiyorsun dediğimizde ise "orasını da siz bileceksiniz işi bilen sizsiniz" diyor. İşi bilen derken özel güçlerimiz olduğunu zannediyor herhalde..

Bu meslek garip bir meslek, Allah hepimizin yardımcısı olsun, işverenlerden yıpranma payı talep etmemiz gerekli..
doğru söylüyorsun.
işin en gıcık tarafı bize neden beğenilmediğinin söylenilmemesidir.
kestirip atıyorlar olmamış diye......
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 03-11-2010 #6
atasay ve benzeri kuyumcuların sitelerine bakmanızda fayda var.
kolaygelsin

Out of the code, into the fire...

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 03-11-2010 #7
bencede müşteriyi değiştirin. müşteri her zamanda haklı değildir yani

Grafikrkin(33)

Grafiker / Yalova

Alt 03-11-2010 #8
atasay ve benzeri kuyumcuların sitelerine bakmanızda fayda var.
kolaygelsin
Teşekkür ederim. Peki sizce Atasay'ın tanıtım sitesi nasıl?
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-11-2010 #9
Sitenin ana sayfası için fazla kalabalık olmuş (resimler) biraz daha sade çok fazla resim koymadan yapabilirsin. Eline emeğine sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

grafin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafin

Grafiker / İzmir

Alt 03-11-2010 #10
eline sağlık güzel olmuş ama eleştirmek gerekirse görünen ürün resimlerinde perspektifler iyi değil yani açı yok bileziklerin ilk bakışta bilezik olduğu belli değil, müşteri genellikle zemini değil kendi ürününün tasarımda ilk algılamasına bakar. atasay gibi altın işi yapan firmaların sayfalarından yararlanabilirsin iyi çalışmalar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır