Müşteri Görmeden Siz Görün

Logo Tasarımları - Müşteri Görmeden Siz Görün ...

harun_asa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harun_asa(31)

Grafiker / Bursa

Alt 17-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı, değişiklikleri bekliyorum arkadaşlar....

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kara kule isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kara kule

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım yapmışsın uğraşmışsın güzel ama. daha önce yapılanları ayrı bir kefeye koymak geliyor içimden..
Bu mesajdan alıntı yap

harun_asa(31)

Grafiker / Bursa

Alt 17-03-2008 #3
sen bilirsin koy tabi yorumlaMüşteri Görmeden Siz Görün
Bu mesajdan alıntı yap
mükü isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mükü(32)

Grafiker / Eskişehir

Alt 17-03-2008 #4
combine logosu hoş olmuş bence ama the tül logosunda daha pastel renkler kullansan daha hoş olucak gibi geldi bana
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2008 #5
ilk logodaki the tül rengi bence hiç olmamış baharı 4 mevsimi yansıtmak istiyor müşteri ama sen çok koyu demiyimde boğuk bi yeşil kullanmışsın o yazının rengini değiştirirsen daha güzel olur bence ikinci logodaki yazı karakterini değiştirirsen oda güzel olur gibime geliyor
Bu mesajdan alıntı yap

harun_asa(31)

Grafiker / Bursa

Alt 17-03-2008 #6
benrenklendirme için kelebekleri değerlendirmek istemiştim. Yorumlarınız dikkate alacağımMüşteri Görmeden Siz Görün
Bu mesajdan alıntı yap
Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-03-2008 #7
Sevgili kardeşim, sakın bana kızma ama eski logoları henüz geçememişsin. Her ikisini de yan yana koyup baktığımda eskiler gözüme daha hoş geliyor. En azından şöyle ifade ediyim daha profesyonelce geliyor.

Bir de yaptığın The Tül çalışmanda "L" harfinin tam üstüne koyduğun kelebek uzaktan bakıldığında "T" gibi okunuyor. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
silmarillion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silmarillion

Grafiker / Yalova

Alt 17-03-2008 #8
WernerHugo arkadaşıma katılıyorum.İlk logoda eski logo iyi bir çalışma fakat genede vasat.Senin yaptığın logoyla karşılaştırırsak daha iyi gibi.Sanki firma bir kimlik değiştiriyor gibi olmuş senin logonda.Amaç buysa başarılı olmuş.Ama kelebekler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

İkinci logoda ise eski logo gerçekten güzel bir logo.Neden değiştirmek istemişler anlayamadım.Senin yaptığın yeni logo ise onu maalesef geçememiş.Combine eski olan logoları basit ama göze çok hoş görünüyor.Sade ve hoş.

1. çalışma yeterli bir çalışma gibi.Ama 2. çalışmada biraz daha uğraşman gerekecek.

Çalışmalarında başarılar dilerim.Burada müşterinin beğenisi önemli.Bunlar sadece kendi yorumlarımdı.
Bu mesajdan alıntı yap
melekru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekru(32)

Grafiker / Antalya

Alt 18-03-2008 #9
1.kelebekler logoyu hafif göstermiş bence. eğer illa kelebek olacaksa da bi tane olsun daha az çizgili olsun. altındaki yazı da biraz daha küçülebilir.
2.combine için de GRAFXX ' e katılıyorum yazı tipi hoş görünmedi benim gözüme.

biraz daha üzerlerinde değişiklik yapılırsa daha güzel olur diye düşünüyorum.
kolaylıklar dilerim emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-03-2008 #10
gözüm doğru sölüyosun müşteri görmeden sen gör bak o logo yanına açıklama yapmışsın ya açıkaması yazmışsın (L) harfini kaybetmişin müşteri görmeden düzelt tabi kaile alınmıyacak bi detay bide şu senin yaptığın kombine logosunun sonunda e harfi varya o yaldızlı dalgaların biri üstünde kalmış onuda ya kes yada enin altına koy ha bide yaptığın logoları vs.. ilk öncce pc de zoom la küçült bak detaylar kayboluyomu tavsiyedirr......Müşteri Görmeden Siz Görün
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
mteri, grmeden, siz, grn