Müşteri Temsilcisi-Konya

Sonuçlanan İlanlar - Müşteri Temsilcisi-Konya Sponsorlu Bağlantılar Konya da ikamet eden tecrübeli bay/bayan müşteri temsilcisi/satış elemanı alınacaktır. reklam konusunda tecrübeli olması tercihimizdir. acil... İglilenenlerin ********* / ********* numaralı telefonlardan ulaşmaları rica olunur....

Müşteri Temsilcisi-Konya
gakko42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gakko42

Eğitimci / İstanbul

Müşteri Temsilcisi-Konya

Alt 25-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Konya da ikamet eden tecrübeli bay/bayan müşteri temsilcisi/satış elemanı alınacaktır. reklam konusunda tecrübeli olması tercihimizdir. acil...

İglilenenlerin ********* / ********* numaralı telefonlardan ulaşmaları rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Müşteri Temsilcisi-Konya veya Müşteri Temsilcisi-Konyasayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..