müşterime 3 logo tasarladım

Logo Tasarımları - müşterime 3 logo tasarladım Sponsorlu Bağlantılar sizce hangisi iyi genelde 2 ciyi beğendiler ama...

tuzsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuzsuz(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sizce hangisi iyi genelde 2 ciyi beğendiler ama
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 24-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şevkini kırmak istemem ama güzel olan sadece 3.su.fakat buda inşaat firmasına gidermi tartısılır,bence daha faklı calısmalısın.sadeliği logoda daha ön plana cıkarmalısın...
Bu mesajdan alıntı yap

tuzsuz(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2008 #3
dediğin doğru logoya baktığın zaman akılda kalmalı sade olmalı önerin için saol
Bu mesajdan alıntı yap
Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 24-01-2008 #4
logo çalışmalarında bilinmeliki sadece göze güzel gelmesi değil kullanılaiblir olmasıda çok önemlidir. 2 ve 3. logolara bakıcak olursak bunlar trigromi logolardır ve baskı maliyetleri yüksek olur. en basit bir kartvizit basımında bile firmaya sorun yaratır. ayrıca her matbaada aynı baskı sonucunu almak mümkün olmayabilir. o sebepden dolayı benim şahsi görüşüme göre logo tasarlarken maliyeti arttırıcı ögelerden uzak daha sade ve her baskıda standart sonuçlar alınabilecek çalışmalar yapılmalıdır. bunun içinde logo tasarımları vektörel olmalı ve mümkün mertebe renkler pantone scalasından seçilmeli ki her gittiğiniz yerde doğru sonuçlar elde edebilesiniz. saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 24-01-2008 #5
logo çalışmalarında bilinmeliki sadece göze güzel gelmesi değil kullanılaiblir olmasıda çok önemlidir. 2 ve 3. logolara bakıcak olursak bunlar trigromi logolardır ve baskı maliyetleri yüksek olur. en basit bir kartvizit basımında bile firmaya sorun yaratır. ayrıca her matbaada aynı baskı sonucunu almak mümkün olmayabilir. o sebepden dolayı benim şahsi görüşüme göre logo tasarlarken maliyeti arttırıcı ögelerden uzak daha sade ve her baskıda standart sonuçlar alınabilecek çalışmalar yapılmalıdır. bunun içinde logo tasarımları vektörel olmalı ve mümkün mertebe renkler pantone scalasından seçilmeli ki her gittiğiniz yerde doğru sonuçlar elde edebilesiniz. saygılar...
katılıyorum sana arkadasım...
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2008 #6
Arkadaşım daha önceki bazı arkadaşlara da aynı şeyi söylemişimdir önce logo konseptini bi oturt photoshop sonraki iş ben yaptıklarının arasında logo göremiyorum biraz daha ciddiye almalısın yaptığın işi kolay gelsin....kızmaca yok müşterime 3 logo tasarladım
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-01-2008 #7
Birincideki logoyu biraz daha gelistirirsen insaat için iyi bir logo olcaktir.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-01-2008 #8
kirilma ama benimde cok hosuma gitmedi ilk ikisi hos degil zaten en alttakide cizgifilmde bir insan olurde gozleri carpi olur gibi
Bu mesajdan alıntı yap
anka5106 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anka5106

Webmaster / Ankara

Alt 24-01-2008 #9
ocaman olmusmüşterime 3 logo tasarladım emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

tuzsuz(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2008 #10
arkadaşlar 3 uncu logoyu saçma gelebilir ama vidanın görünüşünden esinlenerek yaptım eleştileriniz için teşekur ederim zaten müşterim beğenmedi hiçbirisini petekle ilgili bir şey istiyor :>
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
hangisi gzel