Mutoh Albatros 54 PJ-1304NX

Dijital makineler - Mutoh Albatros 54 PJ-1304NX ...

akface isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar aranızda hiç Mutoh Albatros 54 PJ-1304NX baskı makinesi kullanan varmı.
bu makine 2000 ve 2003 yılına kadar satmış.şunda üretilmiyor.benim sormak isteğim şey nasıl bir makinedir.performansı ve baskı kalitesi nasıldır.
ikinci el birtane düşeş var.acaba alınabiliecek bir makinemedir.lütfen kullanan arkadaşlar cevap yazsın.teşekkürler.

makine bu arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar bu makineyi kullanan veya duyan yokmu.birileri cevap yazssın.
eski baskıcı arkadaşlar bilir herhalde.
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 21-03-2008 #3
- 1 lt boya tankları
- 4 renk
- 136cm
- 192-384 DPI
- iç mekan kalitesi
- baskıdan sonra laminasyon uygulamalarda 7 yıl garantı suresı. (buna pek ınanmadım ama Mutoh Albatros 54 PJ-1304NX )

makıne ıle ılgılı bu kadar ogrenebıldım fazla acıklama yapılmıyor. Ozel msjda belırttıgım gıbı GOZLE GORMEDEN kımse net bırseyler yazamaz. Kontrol etmen gerekenı soyledım. Kullanan arkadaşlar varsa sana yardımcı olurlar ama eskı makıne oldugundan pıyasada kullanana rastlaman bıraz süpriz olur. Umarım hayallerın gerçekleşir. İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2008 #4
verdğin bilgiler için teşekkürlet atamec.dediğin şeyleri dikkate alıcam.
kullanan bi arkadaş da bulsam iyi olacaktı ama neysee.
sonuçta makineyi açıp test edicez.işallah hayırlısı olur.
kullanan arkadaşlarda varsa lütfen birşeyler yazsın.

herkeze iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 26-03-2008 #5
arkadaşlar aranızda hiç Mutoh Albatros 54 PJ-1304NX baskı makinesi kullanan varmı.
bu makine 2000 ve 2003 yılına kadar satmış.şunda üretilmiyor.benim sormak isteğim şey nasıl bir makinedir.performansı ve baskı kalitesi nasıldır.
ikinci el birtane düşeş var.acaba alınabiliecek bir makinemedir.lütfen kullanan arkadaşlar cevap yazsın.teşekkürler.

makine bu arkadaşlar.

Makinanın kimin olduguna dair bana bilgi verirsen sana işe yarayıp yaramayacagını söyleyebilirim.. Eger temiz kullanılmış bir makina ise uzun yıllar hizmet verir canınızıda sıkmaz. Elimde bol miktarda ayrıca yedekparçasıda mevcuttur... 2 li veya 3 lü valfleri temizse ve son temizleme işlemi düzgün yapılmışsa fazla bir problemi olacagını zannetmiyorum... Makina eger istanbulda kurdugum makinalardan birisi ise size yardımcı olabilirim. Özel mesajla bana ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ersin68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersin68

Grafiker / Aksaray

bende mutoh toujan var

Alt 26-03-2008 #6
makineden çok menmunum kesinlikle hiçbir çin malı makine ile kıyaslanamaz
Bu mesajdan alıntı yap
korteks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korteks

Grafiker / Adana

Alt 20-07-2008 #7
ben kullaniyorum. memnunum. teknik bilgi istersen elimden geldigince yardimci olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
halilreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilreklam

Baskıcı / Bursa

Alt 22-03-2009 #8
arkadaşlar bende de mutoh albatros var fakat 2/3 seneden beri arızalı teknik servis ve makinayı canlandıracak kişilerle irtibata geçmek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
halilreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilreklam

Baskıcı / Bursa

Alt 22-03-2009 #9
arkadaşlar bende de mutoh albatros var fakat 2/3 seneden beri arızalı teknik servis ve makinayı canlandıracak kişilerle irtibata geçmek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
optimumreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

optimumreklam

Eğitimci / İstanbul

Alt 28-03-2009 #10
Makinanın kimin olduguna dair bana bilgi verirsen sana işe yarayıp yaramayacagını söyleyebilirim.. Eger temiz kullanılmış bir makina ise uzun yıllar hizmet verir canınızıda sıkmaz. Elimde bol miktarda ayrıca yedekparçasıda mevcuttur... 2 li veya 3 lü valfleri temizse ve son temizleme işlemi düzgün yapılmışsa fazla bir problemi olacagını zannetmiyorum... Makina eger istanbulda kurdugum makinalardan birisi ise size yardımcı olabilirim. Özel mesajla bana ulaşabilirsiniz.
Bende bir adet albatros var yardımcı olabilirmisin?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
mutoh, albatros, pj1304nx