mutoh sc650 kaydırma sorunu

Folyo kesim - mutoh sc650 kaydırma sorunu ...

StephaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

StephaN(28)

Grafiker / Kocaeli

ünlem

Alt 06-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

makinamda hiç bir sorun yokdu sag ve sol rulmanları yağladım sanırım kasnaklarda biraz yağlanmıs suanda yazıları düzgün birleşdirmiyor ve kücük yazıları yamuk kesiyor sorun neyden kaynaklanıordur. ve ne yapabilirim. ?

yardımlarınız için teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

StephaN(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
makinamı ortalama 1 yıldan fazla zamandır kullanmamısdım.
tutucu düzgün dönüyor. tutucu kafaya giden tüm soketleri çıkarıp temizledim. tekerleri ve dikey gidip gelen tırtıklı demiride iyice temizledm. fakat sonuç değişmedi.

fakat tekerlerde belirgin derece eziklikler var kolu inik bırakılmış vaziyette unuttum zanlediyorum sebebi bu olabilirmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 07-02-2011 #3
Sorunun cevabını kendin vermişsin.pedalleri bir yıl boyunca basılı bıraktın.teker dediğin rolleri değiş ,birde bıçak tutucunun içini temizle sorunun hal olur.
Bu mesajdan alıntı yap

StephaN(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-02-2011 #4
mutoh erhan abiyi aradım tekerden yamuk yazma sorunu yapmaz diyor. makina fazla beklemekden motorun bağlı oldugu kasnak tellere binmiştir veya yağ bilyalara fazla geldiyse kaçırma yapıyor diyor kargo yapıp yolluycam makinayı yapıcak baska bişi yok
Bu mesajdan alıntı yap
karagevrek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karagevrek(47)

Desinatör / Kütahya

Alt 01-04-2011 #5
summa - yada mutoh 120 li plotur varmı arkadşlar olanlar mesaj atarlarsa yada kontak kuracak bi bilgi yazarlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
yanni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yanni

Grafiker / İstanbul

ünlem
Alt 30-04-2011 #6
merhaba . orjinal mutoh bıçağa ihtiyacın varmı ? sattığım makinamdan elimde kalan hala amblajından çıkarılmamış 10 adet bıçak mevcut 45 derecelik. piyasa fiyatının çok altına veriyorum . ilgilenirsen *********
Bu mesajdan alıntı yap
ibrahimkck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2011 #7
Geç kaldım biraz ama sorunu çözdünmü acaba eğer yazıları köşelerde yamuk kesiyorsa ofset ayarlarından olabiliyor. Başımdan geçen bir olayı anlatayım nedendir bilmiyorum iç içe iki adet daire keseceğim sırada daireler birbirine outrmuyordu daha doğrusu geometrik bir bozulma oluyordu bi taraf ince bi tarafı kalın oluyordu daha sonra baktımki sorun corelde Combine komutunu kullandığımda oluyordu bu komutu kullanmayınca öyle bir sorun olmuyordu bana ilginç geldi ama yapacak bişey yok combine komutunu kullanmıyorum mutoh sc650 kaydırma sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
auctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

auctor

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-06-2011 #8
Bıçak tutucunun alt kısmında 6 tane küçük bilye vardır , onları kontrol edin eğer onlar yoksa yada eksikse düzgün kesim yapamazsınız.
Bu mesajdan alıntı yap

StephaN(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-10-2012 #9
üzerinden cok geçmiş yogunluk su bu hiç bakmadımda konuya. erhan abi telefondan anlatınca bile adam o kadar büyük ustaki dediği dogruymus makina yatmakdan saga sola hareket veren kasnağın telleri kopmus birde ileri geri giden aktarma kayısıda epey gevsemiş onu tamir edip diğerini değişdirdi sorun düzeldi.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
mutoh sorun