Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı .....

Folyo kesim - Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı ..... ...

ibrahimkck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mutoh ultima sc 1400 d kullanan arkadaşlar varmı acaba teknik bir problemle karşı karşıyayım bir soru soracağım . Lütfen özelimden ulaşabilirlermi acaba . Forum yöneticileri kusura bakmasın şimdi burada sormam uygun olmaz o yüzden özele davet ediyorum . İlerleyen zamanlarda eğer uygun görürsem buradada yazarım .

Saygılarımla
İbrahim KOÇAK
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar kimse yok mu acaba ? Çok zor bir soru sorduğumu düşünmüyorum .
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #3
sorununuzu belirtirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
vuralis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #4
sorununu açıkça yaz burada utanacak bişey yok bizbizeyiz Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı .....
Bu mesajdan alıntı yap

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #5
Utangaçmıyım bu lafın bana söylendiğini ilk defa okuyorum Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı .....Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı .....Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı .....Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı .....Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı .....Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı ..... . Sadece bu cihazdan almak isteyenleri yanlış yönlendirmeyeyim diye söylemiyorum yoksa yazardım elbette . Sonuçta herkes burada bilgi paylaşımında bulunuyor . Makine almak isteyenler ilk buraya geliyor.
Bu mesajdan alıntı yap

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #6
mutoh bunu hep yapıyor sorunun bilgisayar proğramlarından kaynaklandığını düşünmüyorum entegre devrelerin yazılım hatası olabilir daha önce açılan konu pause tuşuna basınca işimi kontrol edemıcekmıyım çok fazla kurcalamayın derim ben teknik destek almanız gerek buradan ne kadar yardımcı olunur bilemem
Bu mesajdan alıntı yap

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #7
bende de mutoh var yaşadım aynı problemleri..
Bu mesajdan alıntı yap

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #8
Bu sorunu cihazın o özelliğini kullanmayarak mı aştınız ? Yoksa yazılımda bir düzeltme mi yapıldı yada yapıldıysa ne yapıldı . Bunu size soruyorum zira teknik servis şimdilik bunun çözülemeyeceğini söylüyor . En azından bu problemi yaşamış birisinin tecrübelerini almak isterim .
Bu mesajdan alıntı yap