Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor. - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor. - Türkiye Geneli ...

salih_kent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salih_kent

Grafiker / Denizli

Alt 01-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor.

Program/Seviye: Merhaba,

Takriben 90 sayfalık bir müzik eğitim kitabı hazırlanacaktır. Nota dizgisine hakim freelance grafiker aranmaktadır. Dizgisi yapılacak sayfalar mail ortamında size ulaştırılacaktır.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(7)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor. - Türkiye GeneliMüzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor. - Türkiye GeneliMüzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor. - Türkiye GeneliMüzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 01-10-2013 #3
Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor.

Program/Seviye: Merhaba,

Takriben 90 sayfalık bir müzik eğitim kitabı hazırlanacaktır. Nota dizgisine hakim freelance grafiker aranmaktadır. Dizgisi yapılacak sayfalar mail ortamında size ulaştırılacaktır.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:

merak ettim doğrusu hem grafiker olup hem de nota bilgisine sahip olmak nasıl birşey. ayrıca hem grafiker olup aynı zamanda kasaplık yapmak. boş zamanlarda da doktor olup ameliyatlar yapmak
Bu mesajdan alıntı yap

salih_kent

Grafiker / Denizli

Alt 01-10-2013 #4
merak ettim doğrusu hem grafiker olup hem de nota bilgisine sahip olmak nasıl birşey. ayrıca hem grafiker olup aynı zamanda kasaplık yapmak. boş zamanlarda da doktor olup ameliyatlar yapmak
"Nota dizgisine hakim" tanımından "nota bilgisine sahip" anlamını nasıl çıkardınız ben de bunu merak ettim doğrusu.

Biz daha önce nota dizgisi tecrübesi olan bir arkadaş arıyoruz, bunu ifade etmek için de "nota dizgisine hakim" tanımlamasını kullanıyoruz. Siz nasıl ifade ederdiniz? O muhteşem "kasap-grafiker" ve "doktor-ameliyat" örneklerinizde olduğu gibi buna da bir örnek verip bizi aydınlatsanız?
Bu mesajdan alıntı yap
rahmandurak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rahmandurak

Webmaster / Ankara

Alt 05-10-2013 #5
salih bey sanırım bu konularda acemi, terim sıkıntısı yaşıyor müzik notaları genellikle ya bir program vasıtasıyla yapılır yada çeşitli fontlar aracılığıyla yapılır. Sizin yaptırmak istediğiniz, notaları vektör olarak çizdirmek heralde bu hem zor hemde meşakatli bir iş astarı yüzünden pahalı olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

salih_kent

Grafiker / Denizli

Alt 10-10-2013 #6
salih bey sanırım bu konularda acemi, terim sıkıntısı yaşıyor müzik notaları genellikle ya bir program vasıtasıyla yapılır yada çeşitli fontlar aracılığıyla yapılır. Sizin yaptırmak istediğiniz, notaları vektör olarak çizdirmek heralde bu hem zor hemde meşakatli bir iş astarı yüzünden pahalı olur
Rahman Bey yaşadığım terim sıkıntısı nedir?

"Müzik notaları genellikle program kullanılarak ya da fontlar aracılığıyla yapılır" tespitiniz beni kahkaya boğdu eminim okuyanlar da gülmüştür. Yahu biz de kalkıp torna makinasında nota yapılır demedik değil mi? İşin zorluğu ve meşakatli oluşu da malumumuz zaten. Ama afedersiniz ben acemiyim değil mi bu konularda? Sizin o üstün profesyonelliğinizden yararlansak diyorum yani terimleri biraz daha açsanız. Mesela nota dizgisi için program kullanılması fikriniz bi harikaydı Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor. - Türkiye Geneli))
Bu mesajdan alıntı yap
rahmandurak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rahmandurak

Webmaster / Ankara

Alt 11-10-2013 #7
Sizi bir an bil güldürebildiysem ne mutlu bana, insanları mutlu etmek hoşuma gider doğrusu. Benim yazdığım yorum "Nota dizgisine hakim" tanımından "nota bilgisine sahip" bu kelimeler içindi ama neyse gevezeliğe gerek yok ben mail attım size oradan kontrol edebilirsiniz Müzik kitabı dizgisi yapabilecek freelance grafiker aranıyor. - Türkiye Geneli iyi günler
Bu mesajdan alıntı yap
ali çoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali çoban

Grafiker / İstanbul

Nota dizgisi

Alt 11-10-2013 #8
Verilen mail veya telefon ile siz irtibat kurunuz!

Merhaba,

Örnek bir dosya atarsanız size fiyat bilgisi verebilirim.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap