Müzik ritmi

Edius - Müzik ritmi ...

Müzik ritmi
AYDINS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AYDINS

Hiç Biri / Ankara

Müzik ritmi

Alt 03-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Müziğin ritmine göre görüntü döşemek istiyoruz, Ediusta müziğin ritmini belirleyerek marker verebilirmiyiz otomatik olarak, after effecte yapıldığı gibi...Müziğin ritmini, vurgusunu beliryecek bir şey varmı? Şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 03-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Müziğin ritmine göre görüntü döşemek istiyoruz, Ediusta müziğin ritmini belirleyerek marker verebilirmiyiz otomatik olarak, after effecte yapıldığı gibi...Müziğin ritmini, vurgusunu beliryecek bir şey varmı? Şimdiden teşekkürler...
müziğin geçtiği ve vurgulumu yupman gereken yerlere sarker atarak kurgu yapabilrsin
Bu mesajdan alıntı yap

AYDINS

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-12-2010 #3
İlginize teşekkürler..Ben de o şekilde yapıyorum yalnız bazı müziklerde vurguyu belirleyemiyorum, edius audio mixer 'de ses vurgularını gösterirken bir yandan da kendisi otomatik olarak marker atma özelliği yok mu? Özelllikle pek çok enstrümanın kullanıldığı parçalarda vurguları belirlemek müzik içindeki geçişleri ayarlamak için.. Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 03-12-2010 #4
İlginize teşekkürler..Ben de o şekilde yapıyorum yalnız bazı müziklerde vurguyu belirleyemiyorum, edius audio mixer 'de ses vurgularını gösterirken bir yandan da kendisi otomatik olarak marker atma özelliği yok mu? Özelllikle pek çok enstrümanın kullanıldığı parçalarda vurguları belirlemek müzik içindeki geçişleri ayarlamak için.. Teşekkürler...
otomatik olarak marker atmayı hiç denemedim kardeş yani bu konuda sana yanlış bilgi vermek istemem ama olmayacağı kanaatindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap

AYDINS

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-12-2010 #5
İlginize teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap