(Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz)

Sinema & Tiyatro - (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz) ...

Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Dosya15

Alt 01-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar..Gece gece size bi güzellik yapmak istedim (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz) Karşınızda Notre Dame de Paris...
Victor Hugo'nun aynı adlı romanından esinlenerek oluşturulan müzikaldir.Konusunu romanı okuyanlar bilir.kabaca anlatmaya çalışırsak küçükken çingeneler tarafından kaçırılan bir kız (Esmeralda) , ile ona aşık olan erkekler (Quasimodo , Frollo , Gringoire) hepsi birbirinden farklı karakterde ve bunlar arasında geçen dramatik olaylar...(Çok üstten geçtim idare edin) Bu müzikalin sözlerini Luc Plamondon yazmış, bestelerini Richard Cocciante yapmıştır şu ana kadar yapılmış en iyi müzikallerden biridir notre dame de paris. 12 milyondan fazla kişi izlemiştir ve dvd leri 10 milyondan fazla satmıştır...şarkıların hepsi ayrı ayrı bir şaheserdir ve bütünlüğü de bozmazlar.Buyrun insanı bambaşka dünyalara götüren bu şarkılardan bi tanesini sizin beğeninize sunuyorum -İngilizce altyazılı-...(iyi seyirler)

Karakterler:
Hélène Ségara : Esméralda
Garou : Quasimodo
Daniel Lavoie : Frollo
Bruno Pelletier : Gringoire

[URL
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 03-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkürler, Everlost.
Bu mesajdan alıntı yap

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2009 #3
Teşekkürler, Everlost.
yorumun için sanada teşekkürler blueden.bende aklım sıra sanatcı ruhlu arkadaşlara güzellik yapıyom dünyanın gelmiş geçmiş en iyi müzikalini paylaşıyom.koca 1 haftada sadece 1 kişi :S ee yuh artık (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz)
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2009 #4
gercekten cook güzeel paylaşım için teşekkürler Everlost
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-02-2009 #5
Ahh Esmeraldaa ahh (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz)
gringorie emre belözoğluna benziyo (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz)
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2009 #6
valla ben okadar dikkat etmedim nası benzettin dur bidaha izleyeceğim
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 07-02-2009 #7
yorumun için sanada teşekkürler blueden.bende aklım sıra sanatcı ruhlu arkadaşlara güzellik yapıyom dünyanın gelmiş geçmiş en iyi müzikalini paylaşıyom.koca 1 haftada sadece 1 kişi :S ee yuh artık (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz)
106 kişinin görüntülediğini görüyorum şuanda.
Yaptığınız her paylaşıma yorum gelicek die bir kaide yoktur. Siz yorum alma düşüncesi ile paylaşım yapıyorsanız üzülmeliyiz. Paylaşım paylaşmak adına yapılan bir olaydır.
paylaşımınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-02-2009 #8
Aynı paylaşım daha önce yapılmış arkadaşlar...

Belle-Notre Damme De Paris
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2009 #9
irm.art kesinlikle katlıyorum paylaşım yorum almak için olmamalı eğer bi çalışmanızı acıyorsanız eleştiri ve yorum beklemeniz cok normal ama bu bir görsel sanat bulup paylaşmışsınız bizde teşekkür ettik her bakan yorumyapmak zorunda değil
Bu mesajdan alıntı yap

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2009 #10
yavaş yahu teker teker gelin (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz) ortada bi yanlış anlaşılma var...sanki ben bu konuyu açmışımda milletten övgü bekliyomuşum gibi anlaşılmış.öncelikle buranın bi paylaşım sitesi olduğunu bende biliyorum zaten bilmeseydim bunu sizinle paylaşmazdım.Bunuda isteyen izler isteyen izlemez.İzleyip beğenebilirsinizde beğenmiyebilirsinizde ve bu doğrultuda istediğiniz yorumu yapmaktada özgürsünüz (yorum yapmamakda gayet doğal).

Yalnız insan paylaşımının boşa gitmemesini ister mesela ben bunu geçen şans eseri buldum çok hoşuma gitti.Sizlerlede paylaşmak istedim ve güzel ülkemizde youtube'un kapalı olmasından dolayı saatlerce video.google linkini aradım.Gerçekten sizlerle paylaşmak istemeseydim o kadar vaktimi bununla harcamazdım ve burdan gelen teşekkürlerin veya eseri yücelten yorumların bana hiç bi katkısı yok(1000 kere izlenip 500 kere yorum yapılsa ne farkeder yapılmasa ne farkeder benim için? Tabiki HİÇ).Tebrik edilmesi gereken bu eseri oluşturanlardır.

Yalnız söylediğim gibi insan paylaşımının boşa gitmemesini ister.düne kadar bu linkin izlenme sayısı sadece 40 dı (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz) (en az 25 defa benim izlediğimi esgeçmeyelim lütfen) ee herşey ortada 10-15 kere izlenmiş 1 kere yorum yapılmış.Tekrar söylüyorum yorumların benim için hiç bi önemi yok.Başkalarının yarattığı harikalardan kendime pay çıkaracak kadar aciz biri değilim.

İşte bende bu izlenme sayısına bakınca doğal olarak boşuna çabalamışım hissine kapıldım ve üstteki yorumu yaptım...Burası bi paylaşım sitesi ama kendi kendimle paylaşmışım ne kadar hoş dimi (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz) yarında bi pizza söyleyip ikiye bölücem bi yarısını ben yiyip diğer yarısınıda kendimle paylaşıcam (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz) (çok paylaşımcı bi insanımdır) Şaka bi yana bu kadar lafın yeterli olduğunu düşünüyorum.Sizlerle paylaşmak istedim ve kimsenin izlememesi garibime gitti o kadar abartılcak bi durum yok ortada (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz)

Umarım beni anlayabilmişsinizdir İrem Hanım (Müzikal) Notre Dame de Paris (Videolu-Kesinlikle görmelisiniz)

Bu arada bu videonun daha önce paylaşılmış olduğunu bilmiyodum bilseydim aynı konuyu açacak kadar saf değilim...

Saygılar herkese...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dame, gormelisiniz, muzikal, notre, notre dame de paris belle, paris, videolukesinlikle