Müzisyen Kartizitim

Kartvizit Tasarımları - Müzisyen Kartizitim ...

Müzisyen Kartizitim
10urmusic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

10urmusic

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Müzisyen Kartizitim

Alt 31-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk kartvizit çalışmalarım.Açıkcası nasıl yapıldığını bilmeden başladım işe yazı boyutları, karakterleri hakkında aklınıza ne geliyorsa eleştirinizi yapın.Sade bir kartvizit yapmak istedim.
Müzisyen Kartizitim
Müzisyen Kartizitim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 31-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmalarınızda sadelikten yanasınız evet bence hoş olmuş ufak tefek düzeltmelerle daha iyi olur mesela 1. kartvizitte kemanı stilize etmişsiniz ama tam algılanmıyor sanki kemandan ufak bir parça daha eklenirse daha iyi sonuç alınabilir birde yazılar telefon numarası e-mail adresi ve üsteki yazılar tek bir eksende ortalanırsa bütünlük daha iyi sağlanır 2. de 'özel keman ve müzik teorisi dersleri' tek bir hizada olursa daha iyi olabilir çünkü yazıyla birlikte yanda kullanılan obje dikey göz yataylık istiyor biraz ve biraz koyuluk ince kalmış objeler ve birkaç ekleme daha iyi doldurur benim nacizene düşüncelerim
emeğinize sağlık yine de Müzisyen Kartizitim hoş olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

10urmusic

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 31-07-2011 #3
çalışmalarınızda sadelikten yanasınız evet bence hoş olmuş ufak tefek düzeltmelerle daha iyi olur mesela 1. kartvizitte kemanı stilize etmişsiniz ama tam algılanmıyor sanki kemandan ufak bir parça daha eklenirse daha iyi sonuç alınabilir birde yazılar telefon numarası e-mail adresi ve üsteki yazılar tek bir eksende ortalanırsa bütünlük daha iyi sağlanır 2. de 'özel keman ve müzik teorisi dersleri' tek bir hizada olursa daha iyi olabilir çünkü yazıyla birlikte yanda kullanılan obje dikey göz yataylık istiyor biraz ve biraz koyuluk ince kalmış objeler ve birkaç ekleme daha iyi doldurur benim nacizene düşüncelerim
emeğinize sağlık yine de Müzisyen Kartizitim hoş olmuş
Çok teşekkür ettim. Yorumlarınızı dikkate alacağım.Müzisyen Kartizitim
Bu mesajdan alıntı yap

10urmusic

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 31-07-2011 #4
peki yazı büyüklükleri yeterli olur mu?Yani küçültülmüş halini pek düşünemedim.İsim yeri 18 pt telefon ve ismin altındaki bölüm 10pt sizce yeterli mi daha büyüteyimmi?
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 31-07-2011 #5
'özel keman ve müzik teorisi dersleri' yazısının biraz büyümeye ve kalınlaşmaya ihtiyacı var sanırım evet böyle anlatıyorum ama sonucunun gözümde canlanmış şekli oluşmuş olsa güzel bir görüntü ortaya çıkar ama her zaman istenilen sonuç da veremeyebilir tabi benim göremediğimi farklı arkadaşlar daha iyi de görebilir tabi siz de üzerine ekleme yapıp çok iyi sonuçlar çıkarabilirsiniz
kolay gelsin Müzisyen Kartizitim
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-08-2011 #6
hayal gücünüzün yüksek ama program hakimiyetinizin düşük olduğunu varsayıyor.

bu çalışma bence güzel ve sade

daha geliştirilebilir.

eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ilknur_17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilknur_17(25)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 01-08-2011 #7
'özel keman ve müzik teorisi dersleri' yazısının biraz büyümeye ve kalınlaşmaya ihtiyacı var sanırım evet böyle anlatıyorum ama sonucunun gözümde canlanmış şekli oluşmuş olsa güzel bir görüntü ortaya çıkar ama her zaman istenilen sonuç da veremeyebilir tabi benim göremediğimi farklı arkadaşlar daha iyi de görebilir tabi siz de üzerine ekleme yapıp çok iyi sonuçlar çıkarabilirsiniz
kolay gelsin Müzisyen Kartizitim
arkadaşıma katılıyorum o kısım bıraz buyutulebılır calısmaların sade ve cok sık basarılrının devamını dılerım...
Bu mesajdan alıntı yap

10urmusic

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 01-08-2011 #8
Teşekkürler gerekli bütün düzeltmeleri sayenizde yapıyorumMüzisyen Kartizitim
Bu mesajdan alıntı yap
husgoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

husgoc

Grafiker / Manisa

Alt 08-08-2011 #9
sadeliği herzaman sevmişimdir kartı ve işletmeyi zengin göstericeğine inanıyorum 10 iyi yazılar için 12 den yukarı sakın çıkma Müzisyen Kartizitim işletme ismini 12den buyuk yapabilirsin kalan alanına göre ben beğendim keman olduğuda anlaşılıyor bence ama senin ve kart sahibinin anlayışına kalmış müşteri herzmn haklıdır . Müzisyen Kartizitim yanlız bu işte çakal olmamız lazım olaan hataları ve biçimsizlikleri üzerimize (biz grafikerlere) yıkmak isteyen çok oyuzden onayı düzgün almamız şart koltuk sallanmasın sonra =) . hayırlı işer.
Bu mesajdan alıntı yap