Müzisyen Kartviziti Yardım

Kartvizit Tasarımları - Müzisyen Kartviziti Yardım ...

10urmusic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

10urmusic

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya23

Alt 01-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Müzisyen kartviziti tasarlayacağım fakat kafamda birtürlü şablon oluşmadı.Bu aşamada yardımlarınızı isteyeceğim.

Aşağıda bir örnek var pek anlamam ama illustarator kullanarak yapmışlar galiba.Logo veya arka temada muhakkak keman olacak.

Aşağıdaki resimdeki keman kartın ortasında olur.Kartı yatay olarak düşünürsek sağa veya sola yazılar eklenebilir diye düşündüm ama Profosyonel değilim onun için yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum ...Müzisyen Kartviziti Yardım

(Sol alttaki resim)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 02-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tavsiyem bu işi yapan bir REKLAM AJANSI na gitmenizdir (matbaa değil)
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2011 #3
Sol alttakini baz alarak konuşuyorum, Firma adı veya logo her neyse; üst sağ yani kemanın sapına doğru giden o düz beyaz şeritlerin üstünde yatay olarak olmalı, adreste alt kısımda. 2 ye bölünmüş havasında altta adres, üstte firma adı.. Keman vektörü göz yoracağından fazla metin kullanmadan kısa öz yazılması yazılar.. Bu arada yanlış anlamadıysam kartı yatay tutunca sağa ve sola demişsiniz dikey olursa sağ sol boş kalır. Dikey tasarımda bence uygun olmaz.. Yatay olur keman vektörü kartviziti 2 ye bölecek şekilde alt ve üst boş kısım yazı ve logoyla değerlendirilebilir Müzisyen Kartviziti Yardım ve bu arada yazılar sağa dayalı olursa daha iyi olur..
Bu mesajdan alıntı yap
10urmusic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

10urmusic

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 02-07-2011 #4
aa evet olabilir o şekilde hiç düşünmemiştim.çok teşekkür ettim zaman harcadınMüzisyen Kartviziti Yardım
Bu mesajdan alıntı yap