My Parfume! çalışma

İllüstrasyon Çalışmaları - My Parfume! çalışma Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Bunu bugün hazırladım, hayali bir parfum markası 257 sayısı benim için bir anlam ifade ediyor adını o şekilde koydum şişe de orijinal bir şişeyi biraz değiştim. vs. ...

Konu Kapatılmıştır
My Parfume! çalışma
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

My Parfume! çalışma

Alt 06-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Bunu bugün hazırladım, hayali bir parfum markası 257 sayısı benim için bir anlam ifade ediyor adını o şekilde koydum My Parfume! çalışma şişe de orijinal bir şişeyi biraz değiştim. vs. vs. Yorumlarına açıktır. Uzun zamandır kafamda olan bir şeydi hayali bir marka çalışmak =)

Sevgiler, Saygılar...

My Parfume! çalışma
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
212 olmus 257 My Parfume! çalışma renkler cok hos, markayi vurguluyor, hedef kitle bariz belli... deneslerin ve ornamentlerin hatlari biraz daha ince olsaymis mi ki?? sanki biraz öyle gibi.... my parfume>>> shadow My Parfume! çalışma biliyosun belgin karsiyim textlere effect vermeye... elimde degilyakistiramiyorum.. böyle vectorel sadeclik iceren bi iste effect görünce cildiriyorum My Parfume! çalışma my parfumda baloncuk icinde olabilirdi, parfumun simetresinde...

bunlarin disinda hos bir tasarim.. basarili... tebrik ederim..
KTUKEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KTUKEK(28)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-07-2007 #3
bence çok hoş olmuş. ve anlamıyorum kimseyi. tasarıma bakınca neden herkes kusur arıyor.. güzel yönlerinide yazalım tasarımların..

çok güzel başarıların devamını dilerim belqin.
zernisan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zernisan

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2007 #4
Ablacığım harikasın.Emeğine,Ellerine sağlık çok güzel olmuş.Ben çok beğendimMy Parfume! çalışma
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 06-07-2007 #5
sağkolumMy Parfume! çalışma güzel bir vektör çalışma olmuş eline sağlık.
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2007 #6
bence çok hoş olmuş. ve anlamıyorum kimseyi. tasarıma bakınca neden herkes kusur arıyor.. güzel yönlerinide yazalım tasarımların..

Teşekkürler yorumun için fakat kimse kusur aramıyor bence gözüne güzel gelmeyeni söylüyor ben gayet memnunum bu beni daha çok geliştiriyor. Sonuçta iyi yorumlar değilk kötü yorumlar seni ilerletebilir =) Benim göremediğim hatalar oluyor tabiki de bunları da ben merak ettiğim için buraya ekliyorum zaten.
creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-07-2007 #7

kusur aramak degilki yaptigimiz.. elestiri... ikisi cok farkli seyler.. iyi taraflarini sizin gibi düsünen arkaslar basmakalip forum cümleleriyle hep dile getiriyorlar zaten... istersen bizim gibi profesyonelce düsünen ve calisan arkadaslarda bu elestirileri yapsin... benim elestirilere bakis acim mükemmele ulasma cabasi icindir ve benim islerimede yapilmasini severim, ego tatmini ve kötülemek için yapmam yaptirmam...
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 06-07-2007 #8
iyi taraflarini sizin gibi düsünen arkaslar basmakalip forum cümleleriyle hep dile getiriyorlar zaten... istersen bizim gibi profesyonelce düsünen ve calisan arkadaslarda bu elestirileri yapsin...

herkes istediği gibi eleştiri yapabilir.Lütfen Kimin profesyonel kimin değil olduğunuda bizler %100 karar veremeyiz. İyi forumlar.
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2007 #9

Yaptığımız iş kabul etsekte etmesekte bir sanattır, sanatta eleştiri denilen bir araç vardır. Bu araç eleştirilen kişinin daha iyiye ulaşması için olmazsa olmazlardan birisidir. Burda yapılan işi kusur arama olarak görürsek büyük bir yanılgıya düşeriz.

Eleştiri Nedir?

Herhangi bir kişiyi, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlışlarını dile getirerek göstermek amacıyla yazılan kısa metinlerdir. Hedeflenen öğeyi doğru ve yanlış yönleriyle tanıtmayı amaçlayabileceği gibi, bu öğenin doğru tanıtılmasını sağlamayı ve bir değerlendirmeyi de hedef alabilir.

Çoğu kişi eleştiri denildiğinde hemen kötülemeyi, yanlış yönleri açığa vurmayı düşünür. Edebi ve edebi olmayan eleştirilerde sadece kötüleme yoktur. Bir kitabı, sinema filmini veya bir kişiyi eleştirerek okuyan kişiye hakkında daha net bilgi verebiliriz. Bu nedenle eleştiriler olmalıdır.
(alıntıdır http://www.elestiri.org/elestiri-nedir/ )

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Alt 06-07-2007 #10
ben gerçekten beğedim.. kanatların beyaz olması bence çok güzel.Hedef kitleye şık bir şekilde ifade etmişsin bence parfümü..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
calisma, illustrasyon, illustrator, japon, manga, outer glow, parfum, parfume