myjet makinada boya değişimi hk.

Dijital makineler - myjet makinada boya değişimi hk. Sponsorlu Bağlantılar makinam da boya değişimi yapmam için yapmam gerekenleri yazarmısınız ve boya için öneriniz tech ink boya hakkındakı görüşlerinizi de bekliyorum şimdiden teşekkürler...

byeva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byeva

Baskıcı / Antalya

Alt 13-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

makinam da boya değişimi yapmam için yapmam gerekenleri yazarmısınız ve boya için öneriniz tech ink boya hakkındakı görüşlerinizi de bekliyorum şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genel olarak makinelerin boya değişiminde boya sistemine komple solvent basılarak temizlenir daha sonrada boyalar takılır her boyanın karakteristiği ve akışkanlığı farklı olduğu için kafalarda kesmeler yapabilir bunu önlemek içinde kafa voltajlarını ayarlamak gerekir

techink hiç kullanmadım ama kullananlar cok memnunlar sonuçta arkasında hp war
Bu mesajdan alıntı yap
Harry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Harry

Baskıcı

Alt 14-03-2009 #3
bende de aynı makina var myjet 128plus permanent marka boya kullanıyorum süper bir boya
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-03-2009 #4
Solvent ile tüm tesisatı yıkayınız...

Yeni boyaya geçerken tüm filtreleri yenileyiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

byeva

Baskıcı / Antalya

Alt 05-04-2009 #5
tech ink boya kullandım 6lt kadar ve makına biraz bastıktan sonra sanki kuruma yapıyor gibi geldi bana yani 2m kadar gittikten sonra pause yapıp boya salmam gerekiyor yoksa boyayı yavas yavas kesmeye başlıyor
Bu mesajdan alıntı yap

byeva

Baskıcı / Antalya

boya markaları hk.

Alt 14-05-2009 #6
myjet makına için tavsiye edebileceginiz boya markası varmıdır veya (ling - pıngwhite - saven - tech ink )hakındaki görüşlerinizi bekliyorum saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
akface isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #7
bende makinamla gelen boyayı kullanıyordum biara makina sapıttı şu anda 126 300dpi 35pl kafa için techink kullanıyorum memnunum......
Bu mesajdan alıntı yap
yıldızreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 15-05-2009 #8
evt arkadaşlar herkese mrb myjet makine muhtemelen 40pl gri kafa kullanıyor o yüzden techink boyadan çok iyi verim alamayabilirsin.
markadan ziyade 40pl kafaya uygun boya kullanman lazım benime iletişime geçersen sana yardımcı olurum bi çok myjet makineye boya veriyorum
yanlış anlaşılmasın techink boya kötü filan demiyorum ama 40pl için uygunn değil
eğer 80pl kafa varsa sorun olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
DOKTORAFACAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DOKTORAFACAN

Heykeltraş / İstanbul

Alt 20-05-2009 #9
bende makinamla gelen boyayı kullanıyordum biara makina sapıttı şu anda 126 300dpi 35pl kafa için techink kullanıyorum memnunum......
126 XAar kafalarda 80 pl 50 pl var 35 pl yenimi çıktı
Bu mesajdan alıntı yap
akface isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 23-05-2009 #10
sen ne rezil bir teknik servis'cisin be arkadaşım koskoca xaar'da kaç çeşit kafa olduğunu bilmicek kadar cahil olabiliyosun bide ukalalı yap aklınca al tıkla şu linkleride öğren makinayıda kafa çeşitlerinide:

::::: MEC Industry And Trade Co., Ltd. :::::
XAAR XJ-126/80PL PRINTHEAD - printer &spare parts - Product Catalog - solvent ink,damper,one way vision,Xaar,vinyl,printhead,SHANGHAI 6LON ECONOMIC TRADE CO.,LTD
DigiPrintSupplies

sadece tornavida tutmasısnı bilen servisci çok gördük biz....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları