mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) ...

ridvanunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ridvanunal

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar siteye daha yeni üye oldum ve grafik tasarım üzerine çok ilgim var benimde öyle kendi çapımda yaptığım şeyler var ilk defa bi tasarımı sizinle paylaşmak istiyorum kapak güzelinin saçından tutda her yeri(arka plan) dekupesi bana ait diğer kısımlar corel ilee şimdiden teşekkürler:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Style yazısını ön plana getirip transparan yapabilirsin.
renk seçimini değiştir bence. Tahminimce kadının arkaplanı beyazmıştı ve bu yüzden dergi kapağıda beyaz yoğun gibi mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) dekupe yi kolaya getirmişsin hissiyatı var içimde :P Ayrıca kelimelere dikkat et ingizlicede büyük i harfi yoktu I=i yani mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) Arttıracak değil artıracak olmalı zanımca. 5.Sayfa yerine sayfa 5 yazmayı tercih ederim. | "hızla forma gir"eyim de neyle gireyim mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) . JUSTIN MY STYLE'a konuştu olmalı. Süpriz değil sürpriz. 30 bedenine değil ; 30 bedene . . . İlk bahar ama hangi ay ? Uygun ile en arasında boşluk yok. Victoria Secret mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) Sencret değil :P ve yine büyük i harfleri var ve victoria nın konusu ne ?. Kapaktaki kadın kim neci niye orda mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) dergi fiyatı barkodun yanında olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap
ridvanunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ridvanunal

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2010 #3
Style yazısını ön plana getirip transparan yapabilirsin.
renk seçimini değiştir bence. Tahminimce kadının arkaplanı beyazmıştı ve bu yüzden dergi kapağıda beyaz yoğun gibi mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) dekupe yi kolaya getirmişsin hissiyatı var içimde :P Ayrıca kelimelere dikkat et ingizlicede büyük i harfi yoktu I=i yani mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) Arttıracak değil artıracak olmalı zanımca. 5.Sayfa yerine sayfa 5 yazmayı tercih ederim. | "hızla forma gir"eyim de neyle gireyim mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) . JUSTIN MY STYLE'a konuştu olmalı. Süpriz değil sürpriz. 30 bedenine değil ; 30 bedene . . . İlk bahar ama hangi ay ? Uygun ile en arasında boşluk yok. Victoria Secret mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) Sencret değil :P ve yine büyük i harfleri var ve victoria nın konusu ne ?. Kapaktaki kadın kim neci niye orda mystyle dergi kapağı (öyle bı dergı yok) dergi fiyatı barkodun yanında olmalı.
teşekkürlerrr
Bu mesajdan alıntı yap