n.design kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - n.design kartvizit çalışması Sponsorlu Bağlantılar Evet arkadaşlar bu ilk kartvizit tasarımım demeyeceğim çünkü 1. si çalıştığım firmanın kartviziti idi değerli öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum ... fazla üstüme gelmeyin tasarım şevki mi kırmayın :P...

N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar bu ilk kartvizit tasarımım demeyeceğim çünkü 1. si çalıştığım firmanın kartviziti idi değerli öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum ... n.design kartvizit çalışması
fazla üstüme gelmeyin tasarım şevki mi kırmayın :P

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ne iş olsa yaparım... n.design kartvizit çalışmasıD (şaka, şaka)
Güzel olmuş eline sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2010 #3
Ne iş olsa yaparım... n.design kartvizit çalışmasıD (şaka, şaka)
Güzel olmuş eline sağlık.
Zaten ne iş olsa yapıyorum şuan şoför usta satış pazarlama v.s. n.design kartvizit çalışması
yorumun için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #4
Güzel olmuş ama biraz daha emek harcamanız gerekecekn.design kartvizit çalışması

emeklerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2010 #5
Güzel olmuş ama biraz daha emek harcamanız gerekecekn.design kartvizit çalışması

emeklerinize sağlık.
emek ten kastın kullanılan resimlerin hazır olması ise onunda tasarımını yaparız n.design kartvizit çalışması

yorumun için tşkler zaten hobi olarak yapılmış bir çalışma daha iyisi olduğu zaman bende o kulvar da yerimi alırım ...
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 29-03-2010 #6
fazla üstüme gelmeyin tasarım şevki mi kırmayın
:giggle:
Peki, fazla gelmicem.

1- Tasarımını aldım, Photoshop'ta açtım, üzerine aynı yazıları yazdım; sonuç ne biliyor musun?
Puntolar 6 puntoya denk geldi! Bu ne demek? Bu, şu demek:
Genelde "adres" bölümleri (o da uzun olduğu zaman) küçük punto ile yazılır (ayrı şekilde vurgulanmak istenirse büyütülür, o ayrı konu). Ama asıl vurgulanmak istenen şeyler küçük olunca, kartviziti eline alan bir kişi okumakta zorlanacaktır. Bu sorunu gidermek için şunları tavsiye edebilirim:

2- İsim, meslek, telefon, GSM, web ve mail bilgilerini uygun büyüklükte (15-25 punto arası) sadece kartvizitin ön kısmına yerleştirsen (yani "Neler mi Yaparız?" bölümünü arkaya alsan);

3- Kartvizitin sağ kenarına (madde 2'de bahsedilenlerin yanına) yine "Ana Sayfa, Kimim Ben?, Portföy ve İletişim" ikonlarını yerleştirip her birine uygun birer ok yardımıyla; kartviziti eline alan kişiyi, "kartvizitin arkasına bakmasını istemek" gibi bir düşünceye itsen;

4- Arka taraftaki "n.design" yazısını, "opacity" değerini düşürerek ön tarafa zemine kocaman şekilde, düz ya da eğik yerleştirsen;

5- Kartviziti eline alan kişiyi, "kartvizitin arkasına bakmasını istemek" gibi bir düşünceye itmeyi hedeflediğin o "ok"ların çizgileri; arka tarafa yerleştireceğin "Neler mi yaparız?" diye başlayan bilgileri işaret eden bir "ok" ya da "çizgi" ile birleşse;

6- Ve hatta gerekirse o "n.design" yazısını ön taraftaki gibi "opacity" değerini düşürerek buraya da yerleştirsen;

nasıl olur? n.design kartvizit çalışması

fazla üstüme gelmeyin tasarım şevki mi kırmayın
(Şevkini kırdım mı, şevk mi verdim? Bunu da belirtsen, nasıl olur? n.design kartvizit çalışması )

Kolay gelsin. :P
Bu mesajdan alıntı yap
Teste(R) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Teste(R)

Grafiker / Çanakkale

Alt 31-03-2010 #7
bi tane türkçe cümle yok looooo n.design kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 31-03-2010 #8
iyi olmuş, eminim daha iyiside olacaktır bence :]
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2010 #9
kartvizit mi bu ? internet sitesi gibi olmuş...
kolay gelsin n.design kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2010 #10
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları