Nacizane portre çalışmalarım...

Karakalem - Nacizane portre çalışmalarım... ...

tosun_muammer7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tosun_muammer7

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba sizlerle paylaştıgım ilk çalışmalarım,dogal olarakta ilk resim yüklemem olduğu için biraz uğraştım, inşallah yükleme işlemini doğru tamamlamışımdır.genelde işten vakit buldukça çizdigim portre çalışmalarım sadece hobi olarak fakat çok severek ve keyif alarak yapıyorum umarım begenirsiniz hertürlü yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler Hoşcakalın... Nacizane portre çalışmalarım...Nacizane portre çalışmalarım...[IMG]Nacizane portre çalışmalarım...Nacizane portre çalışmalarım...Nacizane portre çalışmalarım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

moon.light_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon.light_19

Eğitimci / Edirne

Alt 07-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence önce işe portreden değilde canlı model desenden başla çünkü çalısmaların hepsinde anatomı bozuklugu var. bence portre desen tam oturduktan sonra çalısılması gerekiyor en azından bize öyle öğretmemizi soyledıler . tonlama hataları var cok düz hepsi aynı ton olmus acık koyu orta dengesini kurmaya çalıs bence iyi çalısmalrNacizane portre çalışmalarım...
Bu mesajdan alıntı yap
penelophi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

penelophi

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 08-05-2008 #3
içlerinde en iyi durumda olan gözlüklü amca ,sanırım ona daha fazla özen göstermişsin.. diğerlerinde gözler badem gibi olmuş .. gözlüklü amcanın yanındaki kızın dudağını çizgi ile ayırmasaydın keşke ... moon.light_19 a katılıyorum .. daha fazla dikkat etmen gerekiyo... bunlara dikkat ettiğinde çok fazla yol aldığını görüceksin .. kolay gelsin Nacizane portre çalışmalarım...
Bu mesajdan alıntı yap

tosun_muammer7

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-05-2008 #4
bence önce işe portreden değilde canlı model desenden başla çünkü çalısmaların hepsinde anatomı bozuklugu var. bence portre desen tam oturduktan sonra çalısılması gerekiyor en azından bize öyle öğretmemizi soyledıler . tonlama hataları var cok düz hepsi aynı ton olmus acık koyu orta dengesini kurmaya çalıs bence iyi çalısmalrNacizane portre çalışmalarım...
moon.light_19 arkadaşım öncelikle yorumun için çok teşekkürler amatör olarak ilgilendigim için bir çok teknik konuda eksigim var farkındayım ama imkanlar dahilinde sitedeki birçok profesyonel arkadaşların çalışmalarını ve yorumları takip edip gözlemleyerek biraz olsun eksikleri gidermeye çalışıyorum bu açıdan yorumunuz benim için önemli sizlerede iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

tosun_muammer7

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-05-2008 #5
içlerinde en iyi durumda olan gözlüklü amca ,sanırım ona daha fazla özen göstermişsin.. diğerlerinde gözler badem gibi olmuş .. gözlüklü amcanın yanındaki kızın dudağını çizgi ile ayırmasaydın keşke ... moon.light_19 a katılıyorum .. daha fazla dikkat etmen gerekiyo... bunlara dikkat ettiğinde çok fazla yol aldığını görüceksin .. kolay gelsin Nacizane portre çalışmalarım...
penelophi arkadaşım sizede yorumunuz için çok teşekkürler gözlüklü amcamız esasında aşık mahsuni şerif eski bir kaset kapagından çizmeye çalışmıştım gerçi arkadaşlarım turgut özala benzetmişlerdi ama en azından ben mahsuniye benzettigime inanıyorumNacizane portre çalışmalarım...gözler konusunda normalleride büyüktü fakat birazda ben abarttım farkındayım, dudaklarda ise çatlamış bi görüntü vardı ama o hassas dokuyu yakalıyamadım yorumlarınızda haklısınız dikkate alıcam...
Bu mesajdan alıntı yap
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-05-2008 #6
bence insan çalışmadan önce meyveler cansız varlıklar üzerinde çalıs daha sora insanlara geçrsinNacizane portre çalışmalarım...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmalarım, nacizane, portre