Nakış çizimi yapabilen arkadaşlara ihtiyaç vardır

Sonuçlanan İlanlar - Nakış çizimi yapabilen arkadaşlara ihtiyaç vardır ...

pikosin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pikosin

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 04-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

Firmam için arada bir nakış tasarımına ihtiyaç duyulmaktadır.
serbest çalışan arkadaşlara tasarım yaptırmak istiyoruz. Tabiki ücretine mukabil.. bilgisi olan arkadaşların iletişime geçmelerini rica ediytoruz.

Acil olarak 6 adet bekleyen işimiz bulunmaktadır.

Biz çizilecek resmi verip nakış makinesinin okuyabileceği işleyebileceği şekle çeviricek. Nakış çiziminin resmi ilk önce bize ulaştırılıp müşteri beğenisine sunulacak. Müşterinin okeyinden sonra çizimi yapan arkadaşa ücretine karşılık çizimi alacağız. Biz böyle düşünüyoruyoruz. Tabi bunun yolu farklıysa bilgilendiirirseniz seviniriz.

Adım Recep

********* Ebid Baskı

********* Cep
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Nakış çizimi yapabilen arkadaşlara ihtiyaç vardır veya Nakış çizimi yapabilen arkadaşlara ihtiyaç vardırsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

pa_let_2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pa_let_2

Ressam / Hatay

Alt 04-10-2010 #3
merhaba
ilanınız ile ilgileniyorum görüşmek isterim
iyi çalışmalar dilerim
acemi__17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemi__17

Grafiker / Ankara

Alt 05-10-2010 #4
Yardımcı olmak isterim... ********* Daha önce duvar stikırı yapan bi firmaya desen çizimleri yaptım..

pikosin

Alt 05-10-2010 #5
Merhabalar

Firmam için arada bir nakış tasarımına ihtiyaç duyulmaktadır.
serbest çalışan arkadaşlara tasarım yaptırmak istiyoruz. Tabiki ücretine mukabil.. bilgisi olan arkadaşların iletişime geçmelerini rica ediytoruz.

Acil olarak 6 adet bekleyen işimiz bulunmaktadır.

Biz çizilecek resmi verip nakış makinesinin okuyabileceği işleyebileceği şekle çeviricek. Nakış çiziminin resmi ilk önce bize ulaştırılıp müşteri beğenisine sunulacak. Müşterinin okeyinden sonra çizimi yapan arkadaşa ücretine karşılık çizimi alacağız. Biz böyle düşünüyoruyoruz. Tabi bunun yolu farklıysa bilgilendiirirseniz seviniriz.

Adım Recep

********* Ebid Baskı

********* Cep

Arkadaşlar herkesin ilgisine çok teşekkür ederim. Lakin nakış çimizi corel photoshop freehand gibi çizim programları ile yapılmamaktadır. Nakış çizimi kendi başına bir işlemdir. arayan arkadaşlara çok teşekkür ederim ama bu konuyu lütfen kaale alın. Herkese iyi çalışmalar bol kazançlar dileklerimizle..
maresal87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maresal87

eos da çizimlerinizi yapabilirim

Alt 12-10-2010 #6
desen programı olarak eos kullanıyorum nakışın işleneceği makine markası ve kumaş türünüde belirttiğiniz taktirde en iyi şekilde elinize ulaştırabilirim

adresinden bana ulaşabilirsiniz
aysenirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysenirem

Grafiker / İzmir

Alt 12-10-2010 #7
ilanınızla ilgileniyorum *********
arzuesmeray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzuesmeray

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-10-2010 #8
İlanınız ile ilgileniyorum.

Profesyonel olarak kullandığım ve hakim olduğum programlar,
Photoshop , Corel , ********* dan detaylı bilgi ulaştırabilrsiniz

pikosin

Alt 30-11-2010 #9
Arkadaşlar bu ilanı nasıl kaldırabiliriz. İhtiyaç duyulan arkadaşı bulduk. Sanırım başka arkadaşlara ümit vermeye gerek yok veya yalnış anlamasınlar buldun elemanı da nie kaldırmadın diye ??

yardım cı olacak biri var mı veya nasıl yapmalıyım