Namaz Nedir? El ilanı - Baskıya Girecek Önerileriz...!

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Namaz Nedir? El ilanı - Baskıya Girecek Önerileriz...! Sponsorlu Bağlantılar Baskıya Girecek Öneri ve eleştirileriniz...

cnn_hrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnn_hrn(26)

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 06-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Baskıya Girecek Öneri ve eleştirileriniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 06-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kardeşim, ilk önce bu nedir? Kitap mıdır, ilan mıdır..? Ne olduğunu anlayamadığım için soruyorum. Çalışmanın içeriğine ve amacına hiçbir şey diyemem, Allah muvaffak etsin.
Nicelik olarak, kullandığın yazı karakterini değiştirmeni tavsiye ederim. Daha kolay okunabilen, göz yormayan bir yazı daha amaca uygun olacaktır.
".....RABBİNİZMİ SİZİ HUZURUNA KABUL ETMİYOR?" da "RABBİNİZ" den sonraki "Mİ" ayrı olacak. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
cnn_hrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnn_hrn(26)

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 06-07-2009 #3
öhcelikle ilgi gösterdiğiniz için çok tşekkür ederim. Bunu bi müşterim A4 ebadında müşterilerine dağıtmak amacıyla bastırıyor. elimde bululan arşiv yetersiz zaman da olmayın acele ile böyle bisey çıktı elimden
Bu mesajdan alıntı yap
bosnia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bosnia

Hiç Biri / Antalya

Alt 06-07-2009 #4
harf yanlışlıkları var. ben kelebeği anlayamadım. zenci miydi bu fotograftaki. neden kestiniz?
oradaki adam namaz kılmıyor, dua ediyor..
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #5
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız düzeltilmiştir, lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #6
Söylendiği gibi kelime hataları var ve gerçekten bu resim neden bu şekilde uygun görüldü merak ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 07-07-2009 #7
iyi bir konu Allah yardımcınız olsun biraz daha sade dil kullanabilirsiniz yazı tipini değiştirin
ilave olarak merhum Necip Fazıl Kısakürek'in "Namaz sancıma ilaç yanık yerime merhem Onsuz ebedi hayatbenim olsa istemem" ekleyebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
gece_ay_isigi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gece_ay_isigi_(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 07-07-2009 #8
Bugün başladıydım Namaz Nedir? El ilanı - Baskıya Girecek Önerileriz...! darısı okuyanlara...
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2009 #9
Arkadaşım bence farklı bir tasarım yap bu pek olmamış saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
cakir77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cakir77

Öğrenci (Grafik) / Çorum

Alt 05-08-2009 #10
Süper olmus ama yorumlarda da beriltildigi gibi bencede yazi karekterini degistir insan degil elde bir tesbih resmi mum isiginda cok daha hos bir görünüm verirdi. Ama cok hos bir calisma eminimki Allah`u zülcelal kat kat sevap yazmistir sana ve bu tarz bir calismaya vesile olana.
Ramazan K.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları