namazla dirili

Afiş Tasarımı - namazla dirili Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar namazla diriliş hakkında bir afiş çalışmam,incelerseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum....

namazla dirili
evren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evren

Grafiker / İstanbul

namazla dirili

Alt 11-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

namazla dirili
arkadaşlar namazla diriliş hakkında bir afiş çalışmam,incelerseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmet-i-nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet-i-nur

Grafiker / Yurtdışı

Alt 11-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
namaz kurtuluşdur ferahlıktır ferahlık yeşildir açık renktir..daha güzel olabilir.Hakkını helal et beğenmedim
Bu mesajdan alıntı yap
stalop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stalop

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2007 #3
namaz kurtuluşdur ferahlıktır ferahlık yeşildir açık renktir..daha güzel olabilir.Hakkını helal et beğenmedim
kesinlikle katılıyorum.söz vermim ama bende kendimce bişey yapmaya çalışırım zamanın olursa
selametle
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 11-12-2007 #4
Başlıkta ve afişte yazım hataları var.

Ayrıca siyah renk konusunda düşün.
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2007 #5
Ortada bir hak varsa eğer fikrini belirterek senin hakkın öbür arkadaşa geçmiştir.
Başka bir konuda, arkadaşımız burada duygusunu ifade etmiş. Basma kalıp düşünceler grafik tasarımın ruhuna uymaz. Belki arkadaşımız sabah namazındaki alacakaranlık ortam ambiansını yansıtmak istedi. Elma kırmızıdır mutlaka kırmızı olarak yansıtılmalıdır fikri, tasarımcıyı sınırlar. Eğer amacına hizmet ediyorsa elma neden lacivert olmasın.
Tasarımda basma kalıp düşünceler ve şablonlar gibi etkenlerden sıyrılamadığımız sürece özgün tasarımlar üretmemiz imkansızdır.

Kolay Gelsin.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
stalop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stalop

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2007 #6
konu ile tasarım birbirine uyuşmalı.kasvet verici renkler bu konu için uygun olmadığı düşüncesindeyim aynı şekilde diğer arkadaşda bunu anlatmaya çalışmış zannedersem.renklere takılmayalım
Bu mesajdan alıntı yap
LİLYUM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LİLYUM

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-12-2007 #7
yazım hatası var. Hayye ale's-Salâh olmalı
doğrusu.
Bu mesajdan alıntı yap
evren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evren

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2007 #8
arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim ,yazım hatalarını düzeltip çalışmayı tekrar gözden geçirecem.
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 11-12-2007 #9
kullandığın yazı fontlarını çeşitlendirmen iyi olur evren, çok düz duruyo yazılar tasarımda.. namaz yazısını daha büyük puntolarla ve aralardaki açıklığı biraz daha kapatarak kullan bence... alttaki yazılar kesime çok yakın ve birbirine girmiş şekilde, daha düzenli yerleştirmen gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 11-12-2007 #10
Ortada bir hak varsa eğer fikrini belirterek senin hakkın öbür arkadaşa geçmiştir.
Başka bir konuda, arkadaşımız burada duygusunu ifade etmiş. Basma kalıp düşünceler grafik tasarımın ruhuna uymaz. Belki arkadaşımız sabah namazındaki alacakaranlık ortam ambiansını yansıtmak istedi. Elma kırmızıdır mutlaka kırmızı olarak yansıtılmalıdır fikri, tasarımcıyı sınırlar. Eğer amacına hizmet ediyorsa elma neden lacivert olmasın.
Tasarımda basma kalıp düşünceler ve şablonlar gibi etkenlerden sıyrılamadığımız sürece özgün tasarımlar üretmemiz imkansızdır.

Kolay Gelsin.
Katılıyorum bu konuda size hocam.

konu ile tasarım birbirine uyuşmalı.kasvet verici renkler bu konu için uygun olmadığı düşüncesindeyim aynı şekilde diğer arkadaşda bunu anlatmaya çalışmış zannedersem.renklere takılmayalım
Kime göre kasvet verici size ? bize ? onlara ? şunlara ? bunlara ?...
Tasarımcı belli kurallar çercevesinde devam eder bir sınırı yoktur ! Sınırlanılan görsel, grafik tasarım çercevesinden ister istemez çıkmış olur...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
hayya alel salah, haydi kurtulusa gel, namaz, namazla dirilis

Kapat
Şifremi Unuttum?