Narenciye firmasının logosu

Logo Tasarımları - Narenciye firmasının logosu ...

Alt 18-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir narenciye firmasının tasarladığım logosu.Bu işte yeniyim ama bi deniyim dedim.Yorumlarınızı bekliyorum.Narenciye firmasının logosu1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 18-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logo da resim kullanmama taraftarıyım. büyüttükçe kalitesinden düşürür.
alttaki şeriti kaldırırsan daha iyi olabilir. emeğine sağlık!..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-07-2008 #3
...Sağol!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Farstone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Farstone

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2008 #4
resmi vektorel olarak cizersen daha güzel olabilir sanki boyle resım bıraz sırıtmıs. değişik fontlarda deniyebilirsin. kolay gelsin, başarılar..

ç yi bıraz buyultup obanların altına narenciye pazarlama aş^yide sığdırabilirsin Narenciye firmasının logosu deneyerek yenı seyler cıkıcaktır zaten..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-07-2008 #5

Peki bu nasıl??
Bu mesajdan alıntı yap
Farstone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Farstone

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2008 #6
narenciye pazarlamayı [COLOR="Red"]buyultmen[/COLOR] lazım bu sekılde okunmaz. A.Ş ile çobanların bitişi birbirine yakın hatta aynı hızada olsun.
portakal sanırım cızdıgın onun uzerınde de bıraz calısman lazım ortadaki nokta saçma geldi bana birşey ifade etmiyor.
yanlıs [COLOR="Red"]gormuyosam[/COLOR] yapragını resımden almıssın onuda kendın cızebılırsın. açıkcası fontuda begenmedım onuda [COLOR="Red"]deiştir[/COLOR] istersen Narenciye firmasının logosu biraz uğraşman [COLOR="Red"]gerekicek[/COLOR], başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
betul1009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betul1009

Grafiker / Kayseri

Alt 18-07-2008 #7
narenciye pazarlamayı buyultmen lazım bu sekılde okunmaz. A.Ş ile çobanların bitişi birbirine yakın hatta aynı hızada olsun.
portakal sanırım cızdıgın onun uzerınde de bıraz calısman lazım ortadaki nokta saçma geldi bana birşey ifade etmiyor.
yanlıs gormuyosam yapragını resımden almıssın onuda kendın cızebılırsın. açıkcası fontuda begenmedım onuda deiştir istersen Narenciye firmasının logosu biraz uğraşman gerekicek, başarılar
kesinlikle katılıyorum başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2008 #8
logo da resim kullanmama taraftarıyım. büyüttükçe kalitesinden düşürür.
alttaki şeriti kaldırırsan daha iyi olabilir. emeğine sağlık!..
Katılıyorum arkadaşım bende logoda resim kullanılmasını pek onaylamam. Fakat çizgi kalırsa ama çizgideki yapragı kaldırsan daha hoş olur diye düşünüyorum .. resim için ise aynı olabilir ama vektörel kullansaydın keşke...
Alttaki yaptıgında ise vektörel olarak çizdigin resim Telekomu hatırlattı bana Narenciye firmasının logosu Daha gerçekçi olabilir...

BASARILAR
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-07-2008 #9
Öneriler için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
baambam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baambam

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2008 #10
Şunu şöyle yap, bunu böyle yap diyerek şartlandırmış olmak istemiyorum.

Fotograf kullanmamanı ve "Narenciye Pazarlama A.Ş" ye farklı bir yer bulmanı tavsiye ederim. Hatta sadece "Narenciye" yazsan daha uygun olur gibi geliyor.

Kolay gelsin. Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
firmasının, logosu, narenciye