Nariç | emirhan ünal

Logo Tasarımları - Nariç | emirhan ünal ...

Nariç | emirhan ünal
emirhanunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirhanunal

Grafiker / Ankara

Dosya24

Nariç | emirhan ünal

Alt 30-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, :angel:

Tarım ürünleri alanında hizmet veren Nariç adında bir firmaya yaptığım projem henüz işveren firmaya sunulmamıştır. Yorumlarınız ile düzenlemeler yaparak tamamlamak istiyorum..

Nariç | emirhan ünal
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gri üzerinde ki uygulama ile rengi beğendim. Yalnız zemini kaldırıp rengi biraz daha koyu yapsak (kullanım alanlarında ki uyumu düşünürsek) nasıl olur acaba? Birde Ç harfinde ki espri bence gereksiz. Orda normal karakter istiyor gibi.
Emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
emirhanunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirhanunal

Grafiker / Ankara

Alt 01-05-2012 #3
Merhaba irm.art, dediğiniz gibi rengi koyulaştırdım koyu bir zeminde kullandım fakat bu halini beğendiler Nariç | emirhan ünal Ç harfindeki espiri ise, normal bir ç harfinin çok basit kalacağını düşündüm, zaten fonta dayalı bir tasarım olduğundan.. Bir de, logonun en son hali aslında bu değildir, Tarım ürünleri üretim ve pazarlama yazacağım altına aynı genişliğe oturtarak. Bu nedenle o ''Ç'' harfini daha uygun gördüm..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
emirhan ünal, nariç, tarım logo