Nasıl Başlamalı

Fotoğrafçılık Dersleri - Nasıl Başlamalı ...

Nasıl Başlamalı
Barzan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barzan

Hiç Biri / Bitlis

ünlem

Nasıl Başlamalı

Alt 04-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

12 yıldır gazetecilik yapıyorum. Aradan geçen yıllar içinde gazeteciliği sadece habercilik ve özel haber yakalama gibi dar bir kapsamda tuttuğumu; bu arayışımın artık tek başına beni doyurmadığını fark ettim. Bu nedenle, tüm bu uğraşının yanına fotoğrafa yönelmeyi de eklemem halinde heyecanımın daha yüksek; yaptığım işlerin de daha kaliteli olacağını düşünüyorum.
Yalnız bir sorunum var... Büyük bir sorun...
Bulunduğum yerleşim merkezinde bu işi hakkıyla yapan bbir kişi ya da eğitimini alabileceğim bir kurs yok. Nereden ve nasıl başlamalıyım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elektronik malzemeler satan herhangi bir yerden başlayabilirsiniz. Alırsınız fotoğraf makinenizi çeker ve yayınlarsınız. Yok ben fotoğrafları değiştireceğim diyorsanız neyin peşindesiniz açık söyleyin ona göre yardımcı olmaya çalışalım ...
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 04-05-2012 #3
Benim içimdede bi fotoğrafçılık hevesi var ne zamandır ama daha yenilerde harekete geçe bildim gidip güzel ama amatör bi fotoğraf makinası aldım ve ilk karelerimi çektim şimdi daha bi hevesliyim bu işe Nasıl Başlamalı ama daha profesyonel bir makina alırsam daha şık olacak...
Bu mesajdan alıntı yap