Nasıl bir baskı makinesi önerirsiniz.

Dijital makineler - Nasıl bir baskı makinesi önerirsiniz. ...

yenerberktas isimli Üye şuanda  online konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 25-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar A3,A4,A5 boyutunda ve 200 gr kuşe kağıda baskı yapabilen ve aylık olarak 10bin kopya baskı alabileceğim bir makine arıyorum.El ilanı, market inserti gazete gibi baskılar yapabileceğim bir makine arıyorum.Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Bütçem en fazla 12 bin tldir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emrem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrem

Grafiker / Gaziantep

Alt 25-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba eğer özelden cep telefonu veya iş numaranı bildirirsen sana yardımcı olabilirm kardeş. Bu arada eğer makina almassan da gaziantepte bu bahsettiğin baskıları yapabilecek kapasitede dijital matbamız mevcut istersen ordanda çıkış alabilirsin. Binbir Copy Dijital Matbaa
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet3535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet3535

Grafiker / İzmir

Alt 25-08-2010 #3
özelden numaranı gönder dediğin işleri yapabilecek 300 gr a kadar tüm kağıtlara baskı yapabilecek iyi bir makine sana önerebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 25-08-2010 #4
özelden numaranı gönder dediğin işleri yapabilecek 300 gr a kadar tüm kağıtlara baskı yapabilecek iyi bir makine sana önerebilirim.
kardeş mail adresim yenerberktas @ gmail . com eğer mesaj atarsan sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
suleymancan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suleymancan(39)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 27-08-2010 #5
xerox veya samsung öneririm
Bu mesajdan alıntı yap

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 27-08-2010 #6
xerox veya samsung öneririm
xerox yada samsungun hangi modelleri ve bu makinelerin baskı performansları ne derecede acaba.
Bu mesajdan alıntı yap
ÖDÜLREKLAM45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ÖDÜLREKLAM45

Grafiker / Manisa

Alt 07-10-2010 #7
Arkadaşlar A3,A4,A5 boyutunda ve 200 gr kuşe kağıda baskı yapabilen ve aylık olarak 10bin kopya baskı alabileceğim bir makine arıyorum.El ilanı, market inserti gazete gibi baskılar yapabileceğim bir makine arıyorum.Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Bütçem en fazla 12 bin tldir.
slm öncelikle ne istediğinizi ve istediğiniz makinanın isteklerinize ne kadar cevap verebileceğidir. (benim anladığım kadarıyla sizin printer tarzlı değilde fotokopi tarzlı aynı zamanda network özelliğine sahip olabilen bi makina ihtiyacınız var sanırım) ;örneğin minolta,ricoh,xerox gibi firma bayileriyle irtibat kurabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
insua3535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insua3535(32)

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 05-09-2012 #8
Arkadaşlar A3,A4,A5 boyutunda ve 350 gr kuşe ve normal kağıda baskı yapabilen ve aylık olarak 10bin civarında kopya baskı alabileceğim bir makine arıyorum.El ilanı, market inserti gazete gibi baskılar yapabileceğim bir makine arıyorum.Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

insua3535(32)

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 05-09-2012 #9
Bu mesajdan alıntı yap

insua3535(32)

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 05-09-2012 #10
tabiajansQhot..
Bu mesajdan alıntı yap