Nasıl bir çocuktunuz?

Graficafe - Nasıl bir çocuktunuz? ...

Nasıl bir çocuktunuz?
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Nasıl bir çocuktunuz?

Alt 07-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl bir çocuktunuz? çocuklugunuzu anlatmaya ne dersiniz :rofl:
ilk ben anlatayım 4 yasımda kendimi hatırlıyorum ilk yakın akrabamız ölmüşdü bende bir etkisi olmuştu 4 yasımdan 12 yasıma kadar konusmadım sadece sorulara cevap verirdim. ama içimde çok muzur bir çocuktum :rofl: hep kendimle kendi kendime zaman geçirirdim çocuklarla oynamayı sevmezdim :rofl: çok suskundum okulda dahi konusmazdım kitap okumazdım öğretmenlerim beni tembel sanırdı sınavda fuller geçerdim şoke olurlardı :rofl: 2 katın balkonundan zıplardım devamlı :rofl: abimin kitaplarını yırtardım.. ilgi çekmeye çalışırdım ama pek ilgi göremezdim :rofl: kıskançdım çok fazla.. çok duygusaldım hemen bir şey olsun ağlardım.. kendimden büyüklerle aynı ortamda bulunmaya bayılırdım konusmaz dinlerdim.. hiç sinirli değildim çok sakin sessiz biriydim. simdi biraz sinir var Nasıl bir çocuktunuz? sessizlikde gitti :rofl:12 yasıma kadar suskundum çok fazla daha sonra hadi canan konus artık dedim açıldım insanlarla iletişim kurdum 16 yasıma kadar sonra bir ölüm daha ben yine 2 sene içime kapandım konusmadım pek en yakınımdakiler hariç insanlarla hemen konusamazdım çok piskolojikdim yani :rofl: şimdi 19 oldu gayet iyiyim bakalım bu sefer ne olacak yine içime kapanmam için onu beklemekteyim :rofl::rofl::rofl: anlayacagınız çok piskolojik bir velettim Nasıl bir çocuktunuz?

sizler nasıldınız Nasıl bir çocuktunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikreyhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikreyhan(26)

Grafiker / Bursa

Alt 07-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sessiz Sakin biriydim çok fazla konuşmazdım Nasıl bir çocuktunuz? Çok gezerdim ama şimdi yerimden kalkasım yok ruhum yaşlandı Nasıl bir çocuktunuz?Nasıl bir çocuktunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 07-08-2009 #3
küçükken çok oyun oynardım. çok gezerdim. hatta ilkokul 5 ve ortaokul dönemlerinde akşama kadar kız peşinde gezerdik aylak aylak. çocukluğum dolu dolu geçti diyebilirim.:rofl::tongueout::tongueout::tongueout :
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 07-08-2009 #4
güzelmiş:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
acem kızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acem kızı(28)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-08-2009 #5
bol bol oyunlar oynayan voleybol istop yakalambaç oynayan kumlardan yapraklardan dolma yapan kumdan pasta yapan,kum üzerine atlayan oyun ile geçti çocukluğum çok güzeldiNasıl bir çocuktunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2009 #6
Annem foruma girsede anlatsa neler çektirdiğimi...
"Şişko Patates" olarak adlandırğım Selma teyzeme sorsakta oda anlatsa benden neler çektiğini... Apartmanın etrafında onlarcakez nasıl tur attığımızı... Elinde terlik Nasıl bir çocuktunuz? Hep çocuk olarak kalmak gelir içimden...
Bu mesajdan alıntı yap
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-08-2009 #7
Belimden iple ağaca bağlarlarmış beni Nasıl bir çocuktunuz?..
Gezmeye pek meraklımışım sanırım. Düğüm çözmeyi öğrenene kadar orada geçti çocukluğum.
Beni çocukluğuma indirtmeyin arkadaşlar Nasıl bir çocuktunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2009 #8
Nasıl bir çocuktunuz? çok güzelmiş haşere çocuklar sizi hıııımmm Nasıl bir çocuktunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
esrakpln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrakpln

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 08-08-2009 #9
çok cazgır zilli birşeydim Nasıl bir çocuktunuz?D beni sevmeyenleri oyunuma almaz tuzağa düşürürdüm Nasıl bir çocuktunuz?D kardeşim uyurken kuş gibi uyur ağzı açık Nasıl bir çocuktunuz? annem uyandır kardeşini derdi burnunu sıkardım nefes alamzdı Nasıl bir çocuktunuz? sonra horlama gibi bir ses çıkardı gülerdi uyku sersemi birde ben gülünce sinir olupt bana vurup ggene yatardı sanki bişey olmamış gibi uykuya dalardı Nasıl bir çocuktunuz? sonra sevmediğim insanlara küçük kuyular kazıp düşürürdüm şurdan geçsene diye Nasıl bir çocuktunuz? erkeklere laf atıp kaçardık Nasıl bir çocuktunuz? onlar birşey deyincede duymamazlıktan gelirdik Nasıl bir çocuktunuz? erkek sesi çıkarıp gelen geçen herkese erkekmiş gibi laf atardık Nasıl bir çocuktunuz? su hortumunu gizleyip milleti ıslatırdık Nasıl bir çocuktunuz? adresini bildiğimiz biryeri sanki bilmiyormuşuz gibi millete tarif ettirmeye çalışırdık kimsede anlatamazdı Nasıl bir çocuktunuz? okulda sesiz saken birşey olurdum hocalar çok akıllı maşallah çok iyi yeiştirmişsiniz derdi Nasıl bir çocuktunuz? annemde eve gelince tabi canım çok sessizdir derdi Nasıl bir çocuktunuz? dışarda yakaladığım hayvanların hepsini apartmana sokar beslerdim Nasıl bir çocuktunuz? millet hep şikayetçiydi sesi çıkıyorda pisletiyorda vs vs.Nasıl bir çocuktunuz? duvarlardan atlardım Nasıl bir çocuktunuz?hatta bir keresinde bacağımı kırmıştımda tüm bayram evdeydikNasıl bir çocuktunuz? ödevlerimi yapmayıpta okulda arkadaşları kandırıp yaptırırdım Nasıl bir çocuktunuz? hocalarada çalışkan gözükürdüm sınavlara son gece oturup çalışırdım hepsini aklıma sokar sınavlardan 5 alırdım Nasıl bir çocuktunuz? birini dövceğimi aklıma koyduğum zaman onun sevmediği şeyi yapar döverdim Nasıl bir çocuktunuz? erkekleri kendime aşık eder Nasıl bir çocuktunuz? yüzüstü bırakırdım Nasıl bir çocuktunuz? başkada aklıma gelirse yazarım gene Nasıl bir çocuktunuz?DNasıl bir çocuktunuz?DNasıl bir çocuktunuz?
:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2009 #10
maş esracım Nasıl bir çocuktunuz? sen neymişsin :rofl: bende küçükken abimle inatlaşırdım hep su şişesine su doldurup evde üzerine dökerdim sıçratırdım annem terliği kaptıgı gibi bizi peşlerdi Nasıl bir çocuktunuz? ben masum ayaklarına yatardım abim yerdi azarı :rofl: o hortum davasıda çok oldu :rofl: teyzem ıslatırdı bahçeyi sularken beni hep sonra bende hortumu tutup onu ıslatmısdım :rofl: bilerek hortumu kıvırırdım su gitmezdi çeşmeden çıkardı ucu :rofl: ama kimse bilmezdi benim yaptıgımı :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları