Nasıl Çizilir?

Corel Draw - Nasıl Çizilir? ...

Nasıl Çizilir?
xenknight isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xenknight

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Nasıl Çizilir?

Alt 21-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ask aynasi diye bilinen şey basil yapiliyor acaba ekte resim verdiğim çizimi basil yapiliyor merak ettim

Nasıl Çizilir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kaptikacti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaptikacti

Grafiker / Tekirdağ

Alt 22-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu gibi yazı karakterleri var yada normal karakterllerle oynama yapıyorsun tasarım tamamiyle sana kalmış oluyor. ve corel illustrator vb programlarda corelde powerclip illustratorde clipping mask gibi uygulama ile içine yerleştiriyorsun daha sonra parçalara ayırıyorsun sonrada laser kesim makinası ile aynalı pleksi ile kesebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
xenknight isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xenknight

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-08-2014 #3
bu gibi yazı karakterleri var yada normal karakterllerle oynama yapıyorsun tasarım tamamiyle sana kalmış oluyor. ve corel illustrator vb programlarda corelde powerclip illustratorde clipping mask gibi uygulama ile içine yerleştiriyorsun daha sonra parçalara ayırıyorsun sonrada laser kesim makinası ile aynalı pleksi ile kesebilirsin.
Teşekkür Ederim Bilginiz İçin

Sizce Hangi Font Kullanılabilir aradım bulamadım uygun bıseyde tam oturmuyor kalbın ıcıne bıde
Bu mesajdan alıntı yap
reddark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reddark

Grafiker / Aydın

Alt 19-09-2014 #4
Arial fontuyla bile yapabilirsiniz. Şeklin içine yazıyı oturtup convert edip harfleri deforme ederek bu sonuca ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap