Nasıl Url Verebilirm ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Nasıl Url Verebilirm ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar... Benim Elimde Bir Resim Var... Üzerlerindede Yazı Var... Ama Sadece Yazıya Tıklanabilmesini İstiyorum...Nasıl Yapabılırım Resim Bu: Örneğin ; Sitemizin Tasarımını Kullanan Sitelere Tıklandıgında Farklı Url'ye Gitsin ...

Nasıl Url Verebilirm ?
mini-cafe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mini-cafe

Öğrenci (Grafik) / Konya

Nasıl Url Verebilirm ?

Alt 10-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar...
Benim Elimde Bir Resim Var...
Üzerlerindede Yazı Var...
Ama Sadece Yazıya Tıklanabilmesini İstiyorum...Nasıl Yapabılırım

Resim Bu:

Nasıl Url Verebilirm ?

Örneğin ; Sitemizin Tasarımını Kullanan Sitelere Tıklandıgında Farklı Url'ye Gitsin
Toplistimizde Değişiklikler Yapıldı Bölümüne Tıklandığında Farklı Url'ye Gitsin...
BUNU Dreamweaver PROGRAMANINDAN BAŞKA HANGİ PROGRAMLA YAPABILIRİM ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 10-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshopun Slice aracını kullanarak resimlerinize link ekliyebilirsiniz.
Photoshop Dersleri: Photoshopta Slice Tools
bu konuyu inceleyin.

En son File >> Svae For Web & Devices i seçin.Açılan pencerede Dosya Türünü:HTML and Images seçin.Ok deyin.
Bu mesajdan alıntı yap