Nasıl yapabilirim?

Illustrator - Nasıl yapabilirim? ...

Nasıl yapabilirim?
neverever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neverever

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Nasıl yapabilirim?

Alt 26-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl yapabilirim?

arkadaşlar böyle bi şeyi nasıl yapabilrim dersleri varsa link atarmısınız imanım gevredi bi yardım edim yanlış yere açtıysam özür dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Burdaki asıl mesele insanların çizim olması. Yani resim çizer gibi çizmeniz lazım eğer arkadaşınızın veya kendinizin resmini koymak istiyorsanız. İnsanların kenarındaki parçaları ise google dan bulabilirsiniz. Örnek olarak ordaki köpeği bulmak için gireceğiniz kelime "dog vector" olmalıdır. yada " music vector". bütün parçaları buluğ çizdiğiniz insan resimlerinin kenarına ekleyeceksiniz. İnsan çizebilmek profesyonel bir iştir öyle programın başına geçince yapılacak birşey değildir.Belli bir eğitim ve tecrübe gerekli yani böyle bir çalışma için
Bu mesajdan alıntı yap
neverever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neverever

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-02-2012 #3
Teşekkürler kardeşim bide çiziyorum ama boyaması zor oluyor bu brush paketleini nerde bulabilirim bide nası ekliycem bi yardım ediverin
Bu mesajdan alıntı yap
salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2012 #4
neyin resmini çizmek istiyorsun onu koy belki birşeyler önerebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2012 #5
Teşekkürler kardeşim bide çiziyorum ama boyaması zor oluyor bu brush paketleini nerde bulabilirim bide nası ekliycem bi yardım ediverin
çiziyorsan boyaması kolay Nasıl yapabilirim? illustrator cs5 ile gelen bir özellik var blob brush tool ve behind olması lazım renk seçeneklerinin orda onu işaretledğin zaman dısa tasmadan boyama yabapilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
aleebron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleebron

Grafiker / Adana

Alt 19-05-2012 #6
Herkesin bunları oturup çizmekle uraştığını pek sanmıyorum. Photoshopta karakalem çalışması yazarsan googleye orada az çok nasıl kolay bir şekilde çevrildiği yazar yok ben vector istiyorum diyorsan illustratorde fotoyu pencereye atıktan sonra livetrace var üst kısımda ordan tracing optionsu biraz kurcalarsan yakın şeyler yakılayabilirsin daha sonra renklendirme kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap