nasıl yapılıyor?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - nasıl yapılıyor? Sponsorlu Bağlantılar nasıl yapıdıgını bilen var mı?...

nasıl yapılıyor?
nyonin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nyonin

Öğrenci (Diğer) / Ankara

nasıl yapılıyor?

Alt 20-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

nasıl yapıdıgını bilen var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafisoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafisoy(38)

Grafiker / Aksaray

Alt 20-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neyi ?
Bu mesajdan alıntı yap
CTRL_z isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CTRL_z

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2011 #3
nasıl yapılıyor?))))) nasıl yapılıyor?))))
Bu mesajdan alıntı yap
nyonin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nyonin

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 21-06-2011 #4
ahaha hiçbir fikrim yok yuklemeyi başaramamışım nasıl yapılıyor?
Bu mesajdan alıntı yap
denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 22-06-2011 #5
ahaha hiçbir fikrim yok yuklemeyi başaramamışım nasıl yapılıyor?

nasıl yapılıyor? nasıl yapılıyor? sabah şekeri gibisin, nasıl gülümsettin beni anlatamam nasıl yapılıyor?
Bu mesajdan alıntı yap
denizan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-06-2011 #6
Merhaba, doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum( doğru konu mu) ama ben digital foto albüm yapmak istiyorum. Ya da flash foto album. İmzam olarak forumlarda kullanabileceğim veya herhangi bir forum sayfasına yükleyebileceğim, sayfaya girildiğinde açılan, sayfaları kendiliğinden açılan bir şey. Bazılarında müzikte koyulabiliyor. Bir iki program indirdim bunun için ama sonuçta ya exe ya da HTML olarak çıktı veriyor ve ben bunu hiçbir yerde kullanamıyorum. Ben herhangi bir yerde paylaşabileceğim bir şey yapmak istiyorum. Photoshop programım var ama o konuda da henüz çok acemiyim. Bütün yapabildiğim PDF sayfalarınında değişiklik yapmak ya da iki-üç fotoğrafı birleştirmek. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
Yasak olup olmadığını bilmiyorum o yüzden indirdiğim programların adını veremiyorum ama sakıncası yoksa onların adını da yazarım.
Bu mesajdan alıntı yap
denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 22-06-2011 #7
Merhaba, doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum( doğru konu mu) ama ben digital foto albüm yapmak istiyorum. Ya da flash foto album. İmzam olarak forumlarda kullanabileceğim veya herhangi bir forum sayfasına yükleyebileceğim, sayfaya girildiğinde açılan, sayfaları kendiliğinden açılan bir şey. Bazılarında müzikte koyulabiliyor. Bir iki program indirdim bunun için ama sonuçta ya exe ya da HTML olarak çıktı veriyor ve ben bunu hiçbir yerde kullanamıyorum. Ben herhangi bir yerde paylaşabileceğim bir şey yapmak istiyorum. Photoshop programım var ama o konuda da henüz çok acemiyim. Bütün yapabildiğim PDF sayfalarınında değişiklik yapmak ya da iki-üç fotoğrafı birleştirmek. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
Yasak olup olmadığını bilmiyorum o yüzden indirdiğim programların adını veremiyorum ama sakıncası yoksa onların adını da yazarım.
Yanlış yere yazdığını düşünüyorum.
Buradan konunuzu açabilirsiniz. http://www.grafikerler.net/flash-f81.html
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-06-2011 #8
nasıl yapıdıgını bilen var mı?
Öncelikle malzememizi herhangi bir grafik programı kullanarak çırpmaya başlıyoruz, malzememiz biraz şekillenmeye başlayınca içine bi miktar yetenek, bir avuç dolusu bilgi, bol miktarda tecrübe katarak tekrar çırpmaya devam ediyoruz istediğimiz kıvamı (göreceli) yakaladıktan sonra bir dosya içinde pişirip masaüstünde soğumaya bırakıyoruz, daha sonra bayatlamadan bizimle paylaşıyorsun. :wink:
Bu mesajdan alıntı yap