National Geographic baskın!!

İllüstrasyon Çalışmaları - National Geographic baskın!! ...

Konu Kapatılmıştır
National Geographic baskın!!
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu siyah-beyaz oldu..O kadar çok tarama gölge attım ki gecenin 4ünde renklendirmeye üşendim..National Geographic baskın!!
Bunu çizerken harbiden çok güldüm zar zor çıkardım((:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

forza_burak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

forza_burak

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hahahaha... valla çok güzel olmuş, süper düşünmüssün, hele kaplan şaak diye hareket çekiyo ya orda bittim National Geographic baskın!!

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 19-01-2008 #3
hahahaha... valla çok güzel olmuş, süper düşünmüssün, hele kaplan şaak diye hareket çekiyo ya orda bittim National Geographic baskın!!
kaplan değil dişi aslan..kameramanda erkek aslan..zamanında aynı olaydan mustarip olmuşlar misilleme yapiyorlar ekibe anlaşılanNational Geographic baskın!!bi'nevi intikam
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-01-2008 #4
yaratıcı bir çalışma güldürürken düşündürüyorNational Geographic baskın!!cem yılmaz diyor ya yiyiciyiz evladım yesenizeNational Geographic baskın!!
Alt 29-01-2008 #5
super gercekten ellerine saglik
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2008 #6
abi süper ya bir nevi Hayvanların intikamı filmi gibi National Geographic baskın!!

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-01-2008 #7
sağolun arkadaşlarNational Geographic baskın!!
forza_burak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

forza_burak

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2008 #8
kaplan değil dişi aslan..kameramanda erkek aslan..zamanında aynı olaydan mustarip olmuşlar misilleme yapiyorlar ekibe anlaşılanNational Geographic baskın!!bi'nevi intikam
anladık okadar yaw, sende bizi şey yaptın National Geographic baskın!! konuyu anlamasak gülermiydim okadar :P biz bunun espirisini çok yapardık arkadaşla, şimdi karikatürünü görünce çok hoşuma gitti.... kaplan dememe bakma sen, aslan demek pek hoşuma gitmiyo :P

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 30-01-2008 #9
anladık okadar yaw, sende bizi şey yaptın National Geographic baskın!! konuyu anlamasak gülermiydim okadar :P biz bunun espirisini çok yapardık arkadaşla, şimdi karikatürünü görünce çok hoşuma gitti.... kaplan dememe bakma sen, aslan demek pek hoşuma gitmiyo :P
Benim de en çok hoşuma giden grup sohbet içerisinde geyikler döndüğünde sinsice malzeme cımbızlamak..manyak hoşuma gidiyor..National Geographic baskın!!
Alt 07-02-2008 #10
eline sağlık çok güzel olmuş. Artvin'den selamlar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
national, geographic, baskn