National Geographic Channel alternatif tasarım

Deneme Çalışmalar - National Geographic Channel alternatif tasarım Sponsorlu Bağlantılar Rüyamda görüp normaL haLiyLe gördüğüm şeye uLaşamadığım bi çaLışmam ama yinede pozitif bişey oLdu sanırım (:...

fReeSTyLeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fReeSTyLeR(27)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 01-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamda görüp normaL haLiyLe gördüğüm şeye uLaşamadığım bi çaLışmam ama yinede pozitif bişey oLdu sanırım (:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yy84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yy84(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanız bana göre hoş arka plandaki kıvrımların sarı renk olması national geographic yazını yutmamış başka bir renk kullansaydınız belki göze kötü gözükebilirdi ama yinede ben beğendim tebrik ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

fReeSTyLeR(27)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 01-11-2009 #3
Çalışmanız bana göre hoş arka plandaki kıvrımların sarı renk olması national geographic yazını yutmamış başka bir renk kullansaydınız belki göze kötü gözükebilirdi ama yinede ben beğendim tebrik ederim...
yorum için teşekkürLer (:
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2009 #4
karakterler okunmakta zorluk yaratıyor...
Bu mesajdan alıntı yap

fReeSTyLeR(27)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 05-11-2009 #5
dikkate aLıcam...teşekkürLer (:
Bu mesajdan alıntı yap
crab_8_9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crab_8_9

Sanat Yn. / Edirne

Alt 05-11-2009 #6
hocam bende acaba bu arka fondaki böyle bize eski bi zemin hissini veren etrafı vs. nasıl yaptın söyleyebilir misin?
Bu mesajdan alıntı yap
gekinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gekinci

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2009 #7
nat. geo. yazısını beyaz ve kenarlıklarını siyah olarak yazmayı denedin mi?bu zeminde çok güzel durur.
Bu mesajdan alıntı yap

fReeSTyLeR(27)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 06-11-2009 #8
hocam bende acaba bu arka fondaki böyle bize eski bi zemin hissini veren etrafı vs. nasıl yaptın söyleyebilir misin?
hocam onu yaparken metal pattern kuLLandım Layer oLuşturup en üste koydum sonrada biçim oLarak bozuk bir fırçayLa siLdim (:

nat. geo. yazısını beyaz ve kenarlıklarını siyah olarak yazmayı denedin mi?bu zeminde çok güzel durur.
denedim asLında ama arkadaki sarı şekiLde pek güzeL durmadı en azından bana güzeL geLmedi o an (:

yorumLar için çok teşekkürLer arkadaşLar (:
Bu mesajdan alıntı yap
@WES isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@WES

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 06-11-2009 #9
bencede siyah kısım okunmuyo ama genel görünüm çok güzelNational Geographic Channel alternatif tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
crab_8_9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crab_8_9

Sanat Yn. / Edirne

Alt 06-11-2009 #10
hocam onu yaparken metal pattern kuLLandım Layer oLuşturup en üste koydum sonrada biçim oLarak bozuk bir fırçayLa siLdim (:

denedim asLında ama arkadaki sarı şekiLde pek güzeL durmadı en azından bana güzeL geLmedi o an (:

yorumLar için çok teşekkürLer arkadaşLar (:
hocam şu arka fondaki mavi ve sarı renkler var yaa işte oradada bi duurm var gibi onu nasıl yapıyorsun yani ben ben direk maviye boyudığım zaman aynı görüntü olmuyor işte?help me
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları