Nazar acil durum sigortası...

Deneme Çalışmalar - Nazar acil durum sigortası... Sponsorlu Bağlantılar bu çalışmam can sıkıntısı eseridir bu arada resim fazla büyük oldu küçültemedim ben daha çömezim ilk çalışmalarımdan birisi cs4 te yaptım bunu...

osmandilbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandilbaz

Hiç Biri / Karaman

Alt 03-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu çalışmam can sıkıntısı eseridir

bu arada resim fazla büyük oldu küçültemedim ben daha çömezim ilk çalışmalarımdan birisi cs4 te yaptım bunu

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mayy

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok sıkış tışık olmuş kenarlardan boşlukları eksik etme derim ayrıca trektörün altınada gölge verirsen havada kalmış gibi durmaz seninde benim gibi gitmen gereken çok yol var.
Bu mesajdan alıntı yap
nagi_23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nagi_23

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-08-2009 #3
çok sıkış tışık olmuş kenarlardan boşlukları eksik etme derim ayrıca trektörün altınada gölge verirsen havada kalmış gibi durmaz seninde benim gibi gitmen gereken çok yol var.

ek olarak traktorun camının arkasındakı beyazlıkları dekupe etmemıssın ve yazı karakterlerın uyumsuz olmus bence :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 03-08-2009 #4
yazı karakterlerine dikkat etmelisin
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 04-08-2009 #5
çalışmam ... çalışmanızın ismi bu mu ?

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Başlık degiştirilmiştir. Lütfen konu açarken dikkat edin...
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #6
traktörün şeklini değiştirmişsin, sündürmüşsün kötü durmuş...herşey çok sıkışık olmuş..new holland logosu sayfadan taşıyor...kenar boşluklarını vermemişsin...çok fazla ve kötü font kullanmışsın...
yine de emeğine sağlık...daha iyi olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
osmandilbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandilbaz

Hiç Biri / Karaman

Alt 04-08-2009 #7
dediğim gibi ben yeni liseye geçtim bölye işlere merakım var çevremde öğretecek kişiler varda onların boş zamanıda yok bende bölye işleri çok seviyorum kendi çapımda birşeyler yapıyoruz sizin gibi uzmanların yorumları benim için yeni bilgiler içeriyor çok teşekkür ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
sedatkoc82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedatkoc82

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2009 #8
Guzel calısma elıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap