Nazilli Şamil Tanıtım'da Çalışmak Üzere - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Nazilli Şamil Tanıtım'da Çalışmak Üzere - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Nazilli Şamil Tanıtım'da Çalışmak Üzere Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Corel, Photoshop, Indesign, Illustrator gibi grafik programlara iyi derecede hakim. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik ...

rcosgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rcosgun

Webmaster / Aydın

Alt 25-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Nazilli Şamil Tanıtım'da Çalışmak Üzere

Program/Seviye: Corel, Photoshop, Indesign, Illustrator gibi grafik programlara iyi derecede hakim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

İşle ilgili açıklama:
Ajans deneyimi olan
Kreatif yönü kuvvetli,
Kampanya oluşturabilecek ve yönetebilecek,
Geniş portfolyo sunabilecek,

Grafik Tasarım birimimize arkadaşlar arıyoruz.

Nazilli'de ikamet etmesi konusunda gerekli şartlar sunulacaktır.

E-posta:

Telefon: 0532 500 95 81
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Nazilli Şamil Tanıtım'da Çalışmak Üzere - Türkiye Geneli - Nazilli Şamil Tanıtım'da Çalışmak Üzere - Türkiye Geneli ya da Nazilli Şamil Tanıtım'da Çalışmak Üzere - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Nazilli Şamil Tanıtım'da Çalışmak Üzere - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
atareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atareklam

Grafiker / Denizli

İş Başvurusu

Alt 27-12-2012 #3
Saayın Yetkili :

Verdiğiniz ilan üzerine Beklentilerinizi karşılayabileceğimi düşünerek size cevap yazmaya karar verdim. Cv olarak size ilk etapta Coreldraw Photoshop kullanabilirligim olduğunu belirtirim. Programlara hakimiyetim konusunda işyerinizdeki görüşmemizde seviyem hakkında sizi bilgilendirmeye çalışırım.
Yazıma Cevabınızı bekler Hayırlı İşler Dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap