Ne kadar gelir getirir?

Kantin - Ne kadar gelir getirir? ...

Ne kadar gelir getirir?
fatihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Ne kadar gelir getirir?

Alt 24-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben grafiker olmak istiyorum tabii bazı soru işaretleri var aklımda mesela iyi bir grafiker olduktan sonra reklam ajansı acarsam veya bir sirkette işe girersem.. Ne kadar kazanabilirim.. hangisi daa karlı olur benim için.. simdiden teşekürler..Ne kadar gelir getirir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgun

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cok yüzeysel bi soru tabi bu senin ki. grafiker olduktan sonra ajans acanlar yüzünden zaten kalitesi düşüyo ve düşecek ajans dediğin 1 grafikerle olmaz olsada süper tecrubeli filan olmalı yani sen anca biyerde işe girersin orada tecrube kazanırsın maaşa gelince değişir hangi ildesin ne kadar biliyosun ajanstamısın yoksa tabelacıda mı yoksa matbaadamı filan filan soru yüzeysel
Bu mesajdan alıntı yap
uguraydogar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguraydogar

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2008 #3
Arkadaşım sen dereyi görmeden paçayı sıvamışsın Ne kadar gelir getirir? sen direk işin maddiyat kısmını ele almışsın. Sadece şunu bil bütün iyi grafikerler bir yerlere gelene kadar para bile kazanmamışlardır önce işi öğrenmek, tecrübe kazanmak ve geliştirmek... Para daha sonra ki hedeftir. Sen birde ajans açmaktan bahsetmişsin önce bu işi gerçekten öğrenmek istiyormusun ve bu işi meslegin haline getirmek istiyormusun bu soruyu tam anlamıyla kendine sorman lazım... Umarım bu sana yardımcı olabilmişimdir, inşallah hedeflerine de ulaşırsın.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-02-2008 #4
Otomobil isine gir... Kendine bir otomobil galerisi aç Ne kadar gelir getirir?
Bu mesajdan alıntı yap
erdemcagla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemcagla

Webmaster / İstanbul

Alt 22-02-2008 #5
Elini kolunu sallayan grafiker oluyor zaten! bu işin okulu var mıdır yok mudu bilmeden. Her isteyen doktor olabiliyor mu ? hemde okul bitirmeden.Ajans dediğiniz bi büro bi bilgisayar bi grafiker değildir.Bakkal dükkanı mı açıyorsunuz? Ancak uygulamacı grafiker / mac operatoru olursun 600-700 maaş alırsın eğer iyi tasarım yapamıyorsan. gerçekten en iyisi oto galeri aç sen.
Bu mesajdan alıntı yap
lirikajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lirikajans

Grafiker / Adana

Alt 22-02-2008 #6
Elini kolunu sallayan grafiker oluyor zaten! bu işin okulu var mıdır yok mudu bilmeden. Her isteyen doktor olabiliyor mu ? hemde okul bitirmeden.Ajans dediğiniz bi büro bi bilgisayar bi grafiker değildir.Bakkal dükkanı mı açıyorsunuz? Ancak uygulamacı grafiker / mac operatoru olursun 600-700 maaş alırsın eğer iyi tasarım yapamıyorsan. gerçekten en iyisi oto galeri aç sen.

ağzına sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2008 #7
Otomobil isine gir... Kendine bir otomobil galerisi aç Ne kadar gelir getirir?
Grafiker olmak istiyorum diyen arkadaşımıza verilen cevap çok mu hoş olmuş acaba...

Bu işin okuluna gitmedim ama Ortaokul dönemlerimde ben bu mesleğe Sait Mağden ustamın yanında getir-götür işlerine bakıyodum başladım.
Mesleğin kalbi o zamanlar Cağaloğlu idi bilmem bilirmisiniz... Yani sizin tabiriniz ile ben alaylıyım, elimi-kolumu sallayıp grafik tasarımcı oldum... Ne kadar gelir getirir?

Bu işin okuluna gitmedim ama Ortaokul dönemlerimde ben bu mesleğe Sait Mağden ustamın yanında getir-götür işlerine bakıyodum başladım.
Mesleğin kalbi o zamanlar Cağaloğlu idi bilmem bilirmisiniz... Yani sizin tabiriniz ile ben alaylıyım, elimi-kolumu sallayıp grafik tasarımcı oldum... Ne kadar gelir getirir?
Aslında böyle bir tartışma da başlatmak değil amacım çünkü bu konu herkesin bildiği üzere uzaaaaar uzaaar gider ama grafiker olmak istiyorum diyen bir arkadaşa da bu şekilde cevaplar hoş olmamış diye düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2008 #8
Berguvan Flood yapmayalım lütfen...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 23-02-2008 #9
Her ne mesleği seçersen seç, unutmaman gereken bir şey var. Doğru donanıma sahip olup doğru adımlar atar ve çok çaba sarf edersen, terlediğin kadar kazanırsın. grafikerlik içinde bakkallık içinde geçerlidir.
Bu mesajdan alıntı yap
Kıvanç Engel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 23-02-2008 #10
Bırakalım kim ne isterse onu yapsın, arkadaşım yaptığın işi iyi yapıyor ve çevreni patronunu müşterini memnun edebiliyorsan sorun yok, önemli olan tüm insanların işi görülmesi diğilmi ? bu dünyada! söylermisiniz kaç kişi okuldan mezun olup grafiker oldu ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kadar, gelir, getirir