Ne kadar maaş vermeliyim?

İşverenlerin Soru ve Sorunları - Ne kadar maaş vermeliyim? Sponsorlu Bağlantılar Selamlar, ilk mesajımı bu konuya atmak nasipmiş. İnternet ticareti ile uğraşan yeni sayılabilecek bir şirkete sadece photoshop ile banner ve site dizayn etmesi için bir eleman almayı düşünüyorum. ...

ackaraosman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ackaraosman

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar, ilk mesajımı bu konuya atmak nasipmiş.

İnternet ticareti ile uğraşan yeni sayılabilecek bir şirkete sadece photoshop ile banner ve site dizayn etmesi için bir eleman almayı düşünüyorum. İyi derecede photoshop hakimiyeti ve üretkenliğin yeterli kıstaslar olduğunu düşünelim.

Ekstra olarak az çok flash banner hazırlamasını da isteyeceğimi varsayarak soruyorum;

Not: Şirket merkezimiz Üsküdar da. 3 ortaklı limited bir şirketiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 22-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer hakkını yemeyeceğim diyorsan işinin hakkını versin diyorsan en az 1500 tl maaş vermen lazımki karşılığını alabilesin
Bu mesajdan alıntı yap

ackaraosman

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-03-2011 #3
Sanırım Eskişehir'desiniz. İstanbul çalışan maaşları ile Eskişehir arasında bir fark olacağını düşünüyorum. Yanılıyor muyum?

Ayrıca hakkını yemek kısmını çok manalı bulmadım. Hakkını yedirmeyecek bir çalışan arıyorum, hakkını yemeyeceğim değil. Ne kadar maaş vermeliyim?
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 22-03-2011 #4
Sanırım Eskişehir'desiniz. İstanbul çalışan maaşları ile Eskişehir arasında bir fark olacağını düşünüyorum. Yanılıyor muyum?

Ayrıca hakkını yemek kısmını çok manalı bulmadım. Hakkını yedirmeyecek bir çalışan arıyorum, hakkını yemeyeceğim değil. Ne kadar maaş vermeliyim?
evet eskişehir ile istanbul arasında fark olmalı eğer eskişehirdeki fiyatları istanbul ile kıyaslarsak istanbulda daha fazla maaş vermelisiniz yol yemek vb ev kiraları eskişehirden daha fazla tabi bu işin ssk'sıda var
Bu mesajdan alıntı yap

ackaraosman

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-03-2011 #5
evet eskişehir ile istanbul arasında fark olmalı eğer eskişehirdeki fiyatları istanbul ile kıyaslarsak istanbulda daha fazla maaş vermelisiniz yol yemek vb ev kiraları eskişehirden daha fazla tabi bu işin ssk'sıda var

Ok, ilginiz için teşekkür ederim. Buradan şu sonucu çıkarabilirim sanırım,
ssk, yol yemek hariç 1500 - 2000 gibi net maaş alıyordur İstanbul'da ki ortalama designer'ler.

Yoksa, "piyasa 1000 Tl civarıdır ama çalışan seni sevsin o yüzden 1500 Tl maaş vermen gerekir " demiyorsunuz sanırım Ne kadar maaş vermeliyim?

Bir de gidip patronların forumunda konu açayım en iyisi Ne kadar maaş vermeliyim?
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 22-03-2011 #6
Ok, ilginiz için teşekkür ederim. Buradan şu sonucu çıkarabilirim sanırım,
ssk, yol yemek hariç 1500 - 2000 gibi net maaş alıyordur İstanbul'da ki ortalama designer'ler.

Yoksa, "piyasa 1000 Tl civarıdır ama çalışan seni sevsin o yüzden 1500 Tl maaş vermen gerekir " demiyorsunuz sanırım Ne kadar maaş vermeliyim?

Bir de gidip patronların forumunda konu açayım en iyisi Ne kadar maaş vermeliyim?
evet işini bilen öyle alması gerekir daha fazla alanlarda var tabiki tam profesyonel isterseniz daha fazlasını gözden çıkartacaksınız
Bu mesajdan alıntı yap

ackaraosman

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-03-2011 #7
Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.

Başka yorum yapmak isteyen olur mu diye de merak ediyorum doğrusu. Herkesin görüşü aynı mıdır bu konuda?
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 22-03-2011 #8
İstanbul'da çalışmadığım için sabah yorum yazmak istemedim. Ama İstanbul'da çalışan arkadaşlarımdan bildiğim kadarıyla 1500 tl bu işi bilen birisi için iyi bir ücret değil. Sonuçta ortada bir tasarım işi var ve ne olursa olsun belli bir miktar tecrübesi olan biriyle çalışmak en mantıklısı. 2000'in biraz üstüne çıkmalısınız bence çalışanınızın gözü dışarıda olsun istemiyorsanız... Hele ki evliyse çalışanınız..Tabi benim görüşüm bu yanılıyor olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
enreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enreklam

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-03-2011 #9
yani iş sadece bahsedilenden ibaret ise tasarımcı yanımda otursun her an iş gelir olayı yoksa siteyi yaptıracağınız kişi size bu konuda yardımcı olacaktır, benim kanaatim şu aşamada maaşlı bir grafikere çokta gerek yok gibi.Ama maaşlar arkadaşların belirttiği gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

ackaraosman

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2011 #10
Sürekli banner çalışması yapacak ve 2-3 haftada bir site dizayn edecek. İhtiyacımız var yani.

Freelance mantık olarak sevdiğim bir yol ama sitemde kullanacağım 100 banner için tanesi 100 dolar gibi garip rakamlar telafuz edenler oldu. Tanesi 30 liradan yapılanları da ben beğenmedim. Eleman istihdam etmek bizim için daha akılcı bir yöntem.

Teşekkür ederim cevabınız için.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları