ne yapacaSs sınavda...

Kantin - ne yapacaSs sınavda... ...

ne yapacaSs sınavda...
piyanistalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piyanistalp

Grafiker / Sivas

ne yapacaSs sınavda...

Alt 17-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar nasıl hazırlanıyorsunuz neler yapıyorsunuz sınava kalan sürede neler yapacaksınız burda paylaşırsak hepimiz için yararlı olacağını sanıyorum...herkesin yaptıkları, yapacakları ve fikirleri lütfen birbirimizi rakip olarak değilde kardeş gibi görelim ve yardımcı olalım birbirimize..özelliklede imgesel tasarım.....hepinizi saygıyla selamlıyorum...

ne yapacaSs sınavda...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 17-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konuyu kantin bölümüne açmalıydınız.

Ayrıca [COLOR="Red"]"ne yapacaSs sınavda..."[/COLOR] nasıl bir Türkçe ise, umarım sınavda da yazdığınız şekilde konuşmazsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-02-2008 #3
Konuyu kantin bölümüne açmalıydınız.

Ayrıca [COLOR="Red"]"ne yapacaSs sınavda..."[/COLOR] nasıl bir Türkçe ise, umarım sınavda da yazdığınız şekilde konuşmazsınız.
Hürrem o kadar irdeleme burası sanal bi mekan , Gerçek yaşamında öyle konuşmaz umarım.
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2008 #4
harıkasınız yaa ne yapacaSs sınavda...
Bu mesajdan alıntı yap
piyanistalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piyanistalp

Grafiker / Sivas

Alt 22-02-2008 #5
umarım türkçe konusabildiğiniz kadar türkiyeyi bağımsızlığımızı ve bütünlüğümüzü, kardeşliğimizide bu şekilde koruyabiliyorsunuzdur...elinoğlu bayrağının altında sana isyan etsin sen ise 'z' harfi ile 's' harfi yer değişmiş diye karşındakini çocuk yerine koyarak azarla...nerdesin heyyyy güzel kardeşim birlik beraberlik içinde olalımda gerisi gelir bence...herkese başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yapacass, snavda