Ne yapmalıyım ?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Ne yapmalıyım ? Sponsorlu Bağlantılar üniversitede grafik tasarım bölümü okumak istiyorum fakat ilk seneyi ingilizce hazırlık mı yoksa direkt türkçemi okusam diye iki arada bi derede kaldım ingilizce 1 senelik eğitimden sonra dersler ...

Ne yapmalıyım ?
serkan3458 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan3458

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

ünlem

Ne yapmalıyım ?

Alt 20-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

üniversitede grafik tasarım bölümü okumak istiyorum fakat ilk seneyi ingilizce hazırlık mı yoksa direkt türkçemi okusam diye iki arada bi derede kaldım ingilizce 1 senelik eğitimden sonra dersler full ingilizce oluyor.ingilizcenin artık şart olduğu ortada fakat korkuyorm beceremessem diye yardımcı olursanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iyibiriyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyibiriyim

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 31-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bana soracak olursan ingilizce eğitim pişmanlık. yani dil öğretmek amacıla eğitimi yetersiz kalıyor diye inanıyorum. 1 seneyi hazırlıkta kaybetmek yerine kursa gitmek daha mantıklı geliyor. genel ingilizceniz varsa mesleki ingilizce kursuyla tamamlyabilirsniz. bunu veren bir çok kurum var elbette. yapamam diye de düşünmeyin. mesela infolang dil okulları çok iyi diye duymuştum. öğretme garantisi veriyorlarmış. bir görüşün istereniz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
sizce ?