ned graphics

Grafik Sözlük - ned graphics Sponsorlu Bağlantılar merhaba bu foruma yeni üye oldum. acil yardıma ihtiyacım var. ned graphics programını öğrenmem gerek. fakat halı deseni tasarımı programını. istanbulda bunu öğretebilicek sertifika verebilicek acil birini yada ...

ned graphics
nar85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nar85

Eğitimci / İstanbul

ünlem

ned graphics

Alt 16-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba bu foruma yeni üye oldum. acil yardıma ihtiyacım var. ned graphics programını öğrenmem gerek. fakat halı deseni tasarımı programını. istanbulda bunu öğretebilicek sertifika verebilicek acil birini yada biryer arıyorum.. suanda tek buldugum yer antepte ve 3ay suruyormus. hızlandırma ile 1 ay. istanbul da da olacagını ümid ediyorum. zor durumdayım bilgisi olan varsa bana donebilimi acaba.. şimdiden cok tesekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdogandogu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogandogu(35)

Desinatör / Bursa

Alt 03-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu program daha çok jakar dokuma desencileri tarafından kullanılır. istanbulu bilemem fakat bursada bu programın egitimini veren en az 3-4 tane kurum var.
Bu mesajdan alıntı yap
desen33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

desen33

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2011 #3
malesef istanbulda bu programı ögretecek yer yok. Halbuki talep o kadar çokki neden bu ihtiyaca yönelik kurs açılmaz
Bu mesajdan alıntı yap