Neden grafiker oldunuz?

Anketler - Neden grafiker oldunuz? Sponsorlu Bağlantılar 9 yıldır reklam ve tanıtım sektöründe çalışıyorum. aslında sorunun cevabına kendimde bulamadıgımdan böyle bir soru sorma ihtiyacı duydum....

Neden grafiker oldunuz?
evrenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrenk(41)

Grafiker / Batman

Neden grafiker oldunuz?

Alt 01-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

9 yıldır reklam ve tanıtım sektöründe çalışıyorum. aslında sorunun cevabına kendimde bulamadıgımdan böyle bir soru sorma ihtiyacı duydum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sdtr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdtr(39)

Grafiker / Çorum

Alt 01-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sigarayla iyi gidiyo. içimi güzel yani:lol:
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 02-11-2007 #3
mutlu oluyorum ben hergün farklı şeyler çıkarıyorsunuz ortaya vede o iş basılınca rahatlıyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2007 #4
Yaşım 34 yaklaşık olarak 9 senedir bu meslekteyim ama hala grafiker olamadım öylesine üstadlar varki onlar varken ben grafikerim demekten haya ediyorum ama bu forumda oluruz inşallah Neden grafiker oldunuz? herkese başarılar.....
Bu mesajdan alıntı yap
h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2007 #5
Konuyu Anketler başlığı altına açmışsınız ama anket göremedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-11-2007 #6
Neden oldugumu bende bilmiyorum.
Verdiler elime isleri yapceksin dediler... :P
Bu mesajdan alıntı yap
evrenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrenk(41)

Grafiker / Batman

Alt 02-11-2007 #7
anketin nasıl oluşturulacagını çözemedim..
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 03-11-2007 #8
grafiker olmadım ama grafik işleri yaptığım bi gerçek. Benim Hikayem biraz farklı bi arkadaşım matbaada çalışıyodu askere gidicek yerine eleman lazım gazete mizanpajı için yetiştirebilecekleri birini matbaaya alıcaklar askere gidicek arkadaşım bana teklif etti gel dedi ben bu işi sana öğretirim yaparsın sen dedi çekindim önce iyi bi gidip poatronunla konuşalım dedim gittik konuştuk patronu benim için uygun ama sen benimle değil ömer diye biriyle çalışacaksın bu nedenle seninle çalışmayı ömerde kabul ederse olur dedi adam, neyse bunlar kendi aralarında konuşuyorlar ömer denen şahsiyeti de tanıyorum pek anlaşamadığım biriydi tabii benim adımı duyyunca olmaz o yapamaz bu işi demiş benim için gel zaman git zaman başka bi yerden yine grafikerlik işi buldular bana bu sefer işi bulan babam ve patronum olacak kişilerde babamın arkadaşı gittik görüştük bu ömere rakip olarak gazete çıkarmaya başladık be gazete yapma işlemini öğreneyim diye bu arkadaşımın çalıştığı matbaaya 3 gün yolladılar beni orda rakip gazetenin dizgisi yapan arakdaşda alay etti hafiften sen mi yapıcan gazeteyi oo bizimki bitti bile gibisinden konuştu neyse ofise geldim bu arada 3 gün boyunca arkadaşımlada gelsin çaylar gitsin çaylar hesabı lak lak yaptık öle bön bön baktım corele Neden grafiker oldunuz? neyse başladım sonra gazeteyi hazırlamayı herşeyini yaptım ettim yazıları sutun yapıcam kaldı bilmiyorum nereden yapıldığını ara tara yok arkadaşı aradım tel çaldı çaldı açan yok bi daha aradım teli kapalı, msndeki bilgisayardan anlayan tüm arkadaşlarıma soruyorum corel bilen varmı yok :S öle böle derken en son yine kendim buldum ve o gün gazeteyi gece 2de de olsa ben hazırladım ve ertesi gün basıldı sonraki 10 ay boyunca gazete bir gün bile aksamadan basıldı vel hasıl birilerine kızdım buradan teşekkür ediyorum kendilerine İYİKİ BENİ KIZDIRMIŞSINIZ SAYENİZDE MESLEK SAHİBİ OLDUM Neden grafiker oldunuz?DNeden grafiker oldunuz?

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
grafiker001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker001(40)

Grafiker / Osmaniye

Alt 03-11-2007 #9
Kazara oldu ben bir şey yapmadım
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 04-11-2007 #10
insanın basına negelirse meraktan gelir...işte benimki de meraktan....

1 yıl boyunca yatapa baplıydım.... yıllar once. canım sıkılmasın dıye hayatımı degıstıren bılgısayarımı aldılar bana oyun oynayayım dıye... nur tpu gibi bi Commodore 64 um vardı.... oncelerı sabahlara kadar oyun oynardım....

sonra bu oyunda bu sekıller nasıl cızılıyor dıye merak ettim....

iste o gundur bu gundur bu işe girdim... hala da cıkamadım...

sanırım artık cıkmayıda ıstemıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafiker, grafiker anket neden, neden, oldunuz