Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ

Deneme Çalışmalar - Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ Sponsorlu Bağlantılar Marka:Nefiss Üretici Firma:Mars Açıklama yazıları eklenicektir. Bi çeşit ön görünümdür....

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Marka:Nefiss
Üretici Firma:Mars

Açıklama yazıları eklenicektir. Bi çeşit ön görünümdür.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 06-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dilaracım Renk Uyumları süper, Maltepe güzel sanatlar 3. sınıf öğrencisinede tam da bu tasarım yakışırdı zaten, genç yaşta MARS için tasarım yapmak herkeze kısmet olmaz, bunu başaran ancak DİLARA GENÇYILMAZ olurdu, hiç şaşırmadım, Akıl ve zeka dolu bir çalışma olmuş bence, son 25 dk monitöre bakıyorum, kafamı önce sağ sonra sola yatırıyorum, çalışmada anlatılmak istenen çok açık ama insanı önce düşündüren, espirinin ve estetiğin çalışması, dilara aylardır seni tanırım çok güzel tasarımına şahit oldum ama bunda, gerçekten farkını ortaya koymuşsun, creative ve özgün tasarımlarınla, piayasayı alt üst ediceğinden eminim, senin gibi iyi işler çıkaran birinin , arkadaşım, kardeşim olduğu için onur duyuyorum, 10 yıldır bu işlerle uraşıyorum, çok tasarım yaptım ama bu kadar uyumlu profesyonel işleri görmedim, bu işlerde bir tek şey öğrendim tecrübe önemlidir, ama yetenek daha önemli, sen çok yetenekli bir tasarımcısın, önün da saygıyla eğiliyorum :alkis::alkis::alkis:
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #3
Çok teşekkür ederim Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-01-2010 #4
o nasıl tatlı renklerdir öyleNefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ biz türkler neden sadelikten korkuyoruz anlamıyorum. bakın işte gayet şık oluyor... tü tü tü maşşallahhh Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-01-2010 #5
Gerçekten çok güzel. Tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-01-2010 #6
Devamlı sadelikten yana olan birisi olarak birinci çalışmayı çok beğendim.Tamamlanmış halini merka etmiyor değilim.Tebrikler.Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #7
Devamlı sadelikten yana olan birisi olarak birinci çalışmayı çok beğendim.Tamamlanmış halini merka etmiyor değilim.Tebrikler.Emeğine sağlık.
Nihat bey begendim nedemek mutis, bu kadar az doneyle süper is bence
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2010 #8
o nasıl tatlı renklerdir öyleNefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ biz türkler neden sadelikten korkuyoruz anlamıyorum. bakın işte gayet şık oluyor... tü tü tü maşşallahhh Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ
Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ..Çok teşekkür ederim..

Gerçekten çok güzel. Tebrikler..
Teşekkürler.

Nihat abi yorum için teşekkürler. İşte son hali ..

Çalışmaların orjinal boyutlarıdır. Cetvellerin en son kısımları dikiş alanları sağda ve solda kalan kısımsa ambalajın arkasını oluşturmaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-01-2010 #9
ellerine sağlık. bunu kutlamalıyız derim ben Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ bakınız; shafta gitmek için 16. neden Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

ellerine sağlık dilara

Alt 07-01-2010 #10
gayet sade ve hoş olmuş ellerine sağlık aynen devam kendi tasarımlarını yap eğitmenlere bırakma işi onlar beyaz kullanır genelde
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları