neon-led-paslanmaz tabela

Sonuçlanan İlanlar - neon-led-paslanmaz tabela Sponsorlu Bağlantılar neon led paslanmazharf ve tabela konusunda tecrübeliyim aynı zamanda folyo uygulamaları tasarım ve dijtalbaskıda yapabilirim mümkünse ssk sı olan ve maaş konusunda sıkıntı çektirmeyecek firma sahipleriyle görüşmek isterim ...

mahya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahya

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

neon led paslanmazharf ve tabela konusunda tecrübeliyim aynı zamanda folyo uygulamaları tasarım ve dijtalbaskıda yapabilirim mümkünse ssk sı olan ve maaş konusunda sıkıntı çektirmeyecek firma sahipleriyle görüşmek isterim avrupa yakasında bağcılarda oturuyorum erzurumluyum 22 yaşındayım ve askerlik görevini bitirmiş biriyim ehliyetim yok kısa süre içerisinde 3d tasarımdalardada profesyönelliğe oynamayı düşünüyorum...cümleten hayırlı işler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

reklamahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamahmet

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2010 #3
yerimiz BAKIRKÖYDE BOZ REKLAM
571 73 11

Tags
led, neon, neonledpaslanmaz, paslanmaz