Nesne Çizgiselleştirme ve Renklendirme Nasıl Yapılıyor?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Nesne Çizgiselleştirme ve Renklendirme Nasıl Yapılıyor? ...

Sezgindesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 28-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Arkadaşlar;

BilgeAdam eğitimimi bitirdim ve Photoshop'tta artık ilerlemeye çalışıyorum. Bazı logolarda öyle objeler var ki çizgisel ya da renkselleştirilmiş, bunu nasıl yapacağımı araştırıyorum hep. Örnek;

http://s8.postimage.org/sg7zj7xxh/IV10.png
Yukarıdaki resimdeki kadın sıfırdan çizilmiş te olabilir ufak ayarlar da verilmiş olabilir ancak nasıl yapıldığını merak ediyorum. Ya da bir örnek daha vermek gerekirse;

http://b1301.hizliresim.com/15/b/hu84b.png
Yukarıdaki resimdeki kadın. Yani normalde bunları çiziyorlar ve çizim pahalı. Ancak bu logolar 10 TL'ye yapılan logolar. Nasıl yapılıyor? Eğer bunu öğrenirsem çok güzel loglar hazırlayabilirim diye umuyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

victory1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

victory1

Grafiker / Adana

Alt 28-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çizim programları ile yapılır. photoshoplada yapılır ama. corel draw, illustrator programından birini öğrenmeni tavsiye ederim. eğer yeteneğin varsa bu programlarla çizebilirsin. ikinci göstermiş olduğun logoyu muhtemelen bi resim öğretmeni çizmiş yada o tip bi yetenek herkesin harcı değil yani Nesne Çizgiselleştirme ve Renklendirme Nasıl Yapılıyor?
Bu mesajdan alıntı yap
Sezgindesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 28-09-2013 #3
çizim programları ile yapılır. photoshoplada yapılır ama. corel draw, illustrator programından birini öğrenmeni tavsiye ederim. eğer yeteneğin varsa bu programlarla çizebilirsin. ikinci göstermiş olduğun logoyu muhtemelen bi resim öğretmeni çizmiş yada o tip bi yetenek herkesin harcı değil yani Nesne Çizgiselleştirme ve Renklendirme Nasıl Yapılıyor?
Bu bir çizimmi yani Nesne Çizgiselleştirme ve Renklendirme Nasıl Yapılıyor? Çizimin değeri nasıl 10 TL olur bende onu anlamıyorum açıkcası Nesne Çizgiselleştirme ve Renklendirme Nasıl Yapılıyor?
Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2013 #4
dediği gibi arkadaşın doğru söylüyor illüstratörle çizim oldu
Bu mesajdan alıntı yap

victory1

Grafiker / Adana

Alt 29-09-2013 #5
arkadaşım sadece sana satmıyorki adamlar 10 tlden dünya çapında 1000 kişiye satıyor.
bu resim corelle çizilmis mesela
http://www.baluart.net/UserFiles/Ima...oCorelaPdf.jpg

ressamlık yeteneğin yok ise ve öyle fotoğraflar çizmek istiyorsan eğer corelin resmi vektörele çevirme eklentisi var onu kur sonra üzrinde oynama yaparak bişeyler elde edebilirsin bnm öyle bi çalışmam vardı bulursam buraya yüklerim
Bu mesajdan alıntı yap

victory1

Grafiker / Adana

Alt 29-09-2013 #6
moda rehberim.net senin siten galiba daha dikkat çekici wp temaları war proje güzel ama bu temaylada fzla iş yapamazsın özelden ulaş bana sana tema önerilerim var...
Bu mesajdan alıntı yap