nesneye küçültme yapmak

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - nesneye küçültme yapmak Sponsorlu Bağlantılar herhangi bir fonttan alınıp convert edilen bir S harfinin içine bir eşini ölçüsü küçülterek fakat dış konturdeki hizasını takip edip bir küçüğünü yapmak istiyorum bu yaparkende tamamen iç ...

nesneye küçültme yapmak
asimavim_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asimavim_24

Yrd. Grafiker / İstanbul

nesneye küçültme yapmak

Alt 02-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herhangi bir fonttan alınıp convert edilen bir S harfinin içine bir eşini ölçüsü küçülterek fakat dış konturdeki hizasını takip edip bir küçüğünü yapmak istiyorum bu yaparkende tamamen iç kısımda ama birebir olamasını istiyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asimavim_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asimavim_24

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elbette contur seçeneği dışında rica ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-05-2012 #3
Ctrl+F9 kısayoluyla Contour penceresini aç içe veya dışa kontur attıktan sonra istediğin şekilde renklendir ... Kontur dışında bu işlem çok zor olur ...
Bu mesajdan alıntı yap
Onur Günver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur Günver

Grafiker / Balıkesir

Alt 03-05-2012 #4
Contour özelliğini inside olarak yap contour olarak kalmasını istemiyorsan arrange menüsünden break contour group apart yaparak nesneye çevir
Bu mesajdan alıntı yap