Net ajans reklam & matbaada grafiker alımı

Sonuçlanan İlanlar - Net ajans reklam & matbaada grafiker alımı ...

Net ajans reklam & matbaada grafiker alımı
netajansreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netajansreklam

Eğitimci / İstanbul

ünlem
Alt 12-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Net Ajans Reklam Ve Bilişim De çalışacak Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: Correl - Freehand - Photoshop - Illıstrator programlarını kullanan ağarlıkta tasarım işiyle uğraşan dergi ve web arayüzü yapabilen Yenilikci Çözüm üretebilen. Pozitif Arkadaşlar alınacaktır

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ajansımız Yeni kurulan Bir mecradır.Yerimizi Sultangazi de dir. ciddi anlamda Çalışabilecek işine ve Şirket Degerlerine Sahip çıkacak arkadaşlar aramaktayız ilgilenenler...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Net ajans reklam & matbaada grafiker alımı - Net ajans reklam & matbaada grafiker alımı ya da Net ajans reklam & matbaada grafiker alımı da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Net ajans reklam & matbaada grafiker alımı | Net ajans reklam & matbaada grafiker alımı

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..