NETBİR AJANS'A Deneyimli GRAFİKER - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - NETBİR AJANS'A Deneyimli GRAFİKER - Türkiye Geneli ...

URUNGU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

URUNGU

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

NETBİR AJANS'A Deneyimli GRAFİKER

Program/Seviye: Photo Shop - CorelDRAW - Freehand - InDesign Gibi Programları İyi Derece'de Kullabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam Sektöründe Deneyimli Tercihen Baskı Makinesi - Lazer - Cnc - Plotter Gibi Makinelere İş gönderebilen.

E-posta:

Telefon: 0216 493 6 673 - 0532 641 0 685
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları NETBİR AJANS'A Deneyimli GRAFİKER - Türkiye Geneli - NETBİR AJANS'A Deneyimli GRAFİKER - Türkiye Geneli ya da NETBİR AJANS'A Deneyimli GRAFİKER - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
NETBİR AJANS'A Deneyimli GRAFİKER - Türkiye Geneli | NETBİR AJANS'A Deneyimli GRAFİKER - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap