Netline Logo Tasarımı

Logo Tasarımları - Netline Logo Tasarımı ...

Netline Logo Tasarımı
graphicer25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer25

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Netline Logo Tasarımı

Alt 07-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba elektrik-elktronik üzerine bir mühendislik firması için tasarladıgım logo.. sızlerın fıkırlerını almak ıstedım sızce nasıl olmuş?

[IMG]Netline Logo Tasarımı[/IMG]

** logo hem elektrgı hemde fırmanın baş harfini simgeliyor.. biraz canlandırmaya calısarak da muhendıslıgı pekıstırmek ıstedım lutfen olumlu olumsuz yorumlarınızı esırgemeyınız..

- Teşekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 07-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Font ile çok fazla oynamış ve deforme etmişsin. Özgün bir logo olsun derken itici ve dengesiz bir logo olmuş. O elektrik simgesine eyvallah, ama o göz neyin nesidir?
Daha yolun çok başında olduğunu düşünerek boooollll bol örnek incelemeni önerir, yaptığın her çalışmada kendini biraz daha geliştirmeni dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer25

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2012 #3
yorumun için teşekkurler..

yorumlarınızı lutfen esırgemeyın her bırınızın yorumu ayrı bı deger taşıyor benım ıcın
Bu mesajdan alıntı yap