Neva Kartvizit Çalışması...

Kartvizit Tasarımları - Neva Kartvizit Çalışması... ...

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 12-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:angel:teşekkür ederim şimdiden...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 12-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arka kısım çok şık görünüyor.ama ön kısmını biraz daha sadeleştirebilirsiniz.55 rakamının yer aldığı çizim çok ön planda ve karışık duruyor.elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-08-2008 #3
gerçekten çok güzel çalışma siyah renge bayılır zaten ama
sadece fikir olarak sanki en le arka yer değiştirse daha iyi olacak gibi
arkası öne daha iyi yakışır düşüncesindeyim ama mükemmellllNeva Kartvizit Çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 12-08-2008 #4
teşekkür edrim arkadaşlar...aslında kart iki taraflı kullanılacak...iki tarafındada isim var...kart sahibi çok yönlü olsun istedi...
Bu mesajdan alıntı yap
ozkan_artas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #5
gerçektende çok güzel ve başarılı bır çalışma olmuş arkadaşım..renkler ç0ok hoş duruyor...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 12-08-2008 #6
gerçektende çok güzel ve başarılı bır çalışma olmuş arkadaşım..renkler ç0ok hoş duruyor...
sağol arkadaşım...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
jaNNat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jaNNat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-08-2008 #7
gzl çalışma ama öndeki kuşağı kaldırıp sol kenara turcu bir şerit atarsn birzdaha iyi durr gibi Neva Kartvizit Çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 12-08-2008 #8
gzl çalışma ama öndeki kuşağı kaldırıp sol kenara turcu bir şerit atarsn birzdaha iyi durr gibi Neva Kartvizit Çalışması...
hoşgeldinnnnn...Neva Kartvizit Çalışması...günaydın jaNNat, seni görmek güzel...teşekkür ederim...ama çalışma böyle onaylandı...ilk denemede okey aldı...az daha bekleseydi daha iyi bi çalışma çıkarabilirdim...ama çok aceleci bi müşteriydi...beni yormadı sağolsun...:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
emrahkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrahkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #9
Ah arkadaslar ahh ya Dostumuz guzel bi bayan oldugu icin yorumlara bakin isi elestrelim biraz lutfen Neva Kartvizit Çalışması...)

- logolarin guzel fakat renk tercihlerin insanlar 9x5 cm gibi ufak bi karti eline aldimi rahatca okuyabilmeli adresler kucuk yazilar kucuk istanbulda basilan 1000 tanesi 13 milyonluk kartlar gibi olmus bence soyle guzel asil matbaaciligi simge eden fantazi bi kafit secerek firma ismini varak la bastirip adresleri guzel ce altina yazip helv veya okunur arial gibi bi karakterlerle yapsan asil olsa daha guzel ... bence ayiplama bi 4 renk kart cok oyun oynanmis baskida gestetnerin senin ekranda gordugunden daha kotu basacagi bi karttir. kart hic bir zaman bi ilan deyildir adi ustunde kartvizit okunabilir şık asil kavramlari yani boya karmasasi deyil ..

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 12-08-2008 #10
Ah arkadaslar ahh ya Dostumuz guzel bi bayan oldugu icin yorumlara bakin isi elestrelim biraz lutfen Neva Kartvizit Çalışması...)

- logolarin guzel fakat renk tercihlerin insanlar 9x5 cm gibi ufak bi karti eline aldimi rahatca okuyabilmeli adresler kucuk yazilar kucuk istanbulda basilan 1000 tanesi 13 milyonluk kartlar gibi olmus bence soyle guzel asil matbaaciligi simge eden fantazi bi kafit secerek firma ismini varak la bastirip adresleri guzel ce altina yazip helv veya okunur arial gibi bi karakterlerle yapsan asil olsa daha guzel ... bence ayiplama bi 4 renk kart cok oyun oynanmis baskida gestetnerin senin ekranda gordugunden daha kotu basacagi bi karttir. kart hic bir zaman bi ilan deyildir adi ustunde kartvizit okunabilir şık asil kavramlari yani boya karmasasi deyil ..

Kolay gelsin
ya ne desem bilmiyorum sana ben...teşekkürle başlayalım...burda avatarda ki resimlere değil yapılan çalışmalara yorum yapılır...insanın zikri neyse fikride odur...ben kimseye yakışıklı diye yorum yazmıyorsam kimsede güzel diye yazmaz...bu işi biraz basite almışsın derim...evet belki de çalışmayı beğenmemiş olabilirsin ama dediğim gibi çalışırken müşteri geldi ve tamamdır bu olsun dedi...müşteri her zaman haklıdır mantığı ile çalışmam ama tam üstüne geldi ve beğendi ben ne yapabilirim...iyi yada kötü benim çalışmam bu...olmamış diye çöpe atmam çalışmamı azda olsa emek var...artık gerisi müşteriye kalmış kaç tane bastırısa bastırsın...sağolasın emrahkaya...sanada kolay gelsin bakalım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalışması, kartvizit, neva