nevresim tasarımı için bilgi

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - nevresim tasarımı için bilgi ...

edaedar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edaedar

Ressam / Çanakkale

Alt 19-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm, arkadaşlar,
Biraz photoshop bilgim var ama fazla değil. Bu nedenle sizlere birşey sormak istiyorum.
Ev tekstili ürünü tasarımı yapcağım okula ödev olarak nevresim takımı ya da yatak örtüsü olacak bu tasarımlar, bu arada el sanatlarında okuyorum kendi desenlerimi kullanarak yapmam lazım nasıl olacaksa, neyse dediğim gibi kendi desenlerimi nevresimlere uygulamam lazım. İnternetten bazı resimler buldum. Nevresim resimleri, yatağa serilmiş hazır,son derece güzel resimler. Ben photoshop kullanarak bu resimlere kendi desenlerimi uygulayabilir miyim?
Demek istediğim; şu şık resimlerdeki gibi görüntüler elde etmek istiyorum ama bu olabilir mi? Yoksa sadece kare-dörtgen felan çizip basitçe çizim yapmak mı daha mantıklı olur? Ama onunla da çalışmam ne kadar kendini gösterir?
Velhasıl bu konuda fikir verebilecek birileri varsa ve verirse fikrini sevinirim.
Saygılarımla.
Eda
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

racoon_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

Alt 19-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu tarz çalışmalar GENELLİKLE vektörel programlarla daha rahat yapılır
internette dersleri mevcuttur corel yada illustrator gibi bir program edinmenizi varsa kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
edaedar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edaedar

Ressam / Çanakkale

Alt 20-04-2011 #3
peki çok teşekkür ederim ilginiz ve cevabınız için en iyisi basit düşüneyim ben nevresim tasarımı için bilgi
Bu mesajdan alıntı yap