Nevresim ve ev tekstili tasarımı

Sonuçlanan İlanlar - Nevresim ve ev tekstili tasarımı ...

HausTex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HausTex

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba

Nevresim ve ev tekstili tasarımı konusunda verilen bilgiler doğrultusunda tasarım başına çalışacak grafikerler aranmaktadır.

Tasarımlar ile ilgili yönlendirici bilgiler (konsept, tema, renkler, çıkış noktası olarak kullanılabilecek örnek tasarımlar vb.) grafiker arkadaşlarla önceden paylaşılacaktır. Böylece "beğenmedim" , "böyle istememiştim" tarzında re-worklerin önüne geçilecek.

Grafiker arkadaşlardan teslimat sırasında tasarımların tekrar satışının yapılmayacağına dair noter onaylı taahhütname talep edilecektir.

İlan ile ilgilenen arkadaşların varsa konu ile ilgili yoksa diğer alanlarda örnek çalışmalarını ve iletişim bilgilerini içeren CVlerini ********* adresine göndermeleri gerekmektedir.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Nevresim ve ev tekstili tasarımı veya Nevresim ve ev tekstili tasarımısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 07-10-2010 #3
ekleyin görüşelim
ssfbengu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssfbengu(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2010 #4
ilanınız ile ilgileniyorum *********
aysedogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysedogan

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2010 #5
ilanınızla ilgileniyorum..*********
freetasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freetasarim

Grafiker / İzmir

Alt 26-11-2010 #6
HausTex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HausTex

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-12-2010 #7
merhaba arkadaşlar ;

cv ve referans çalışmaları ile başvuruda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. şimdilik beraber çalışacağımız arkadaşımızı grafikerler.net aracılığı ile bulduk.

ilginize teşekkürler.