Neydi o şeyin adı? :)

Graficafe - Neydi o şeyin adı? :) ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaş kaç gündür arıyorum nette bulamadım deliricem. 2 tane kırtasiye gezdim ne adamların elinde kalmış nede ismini biliyorlar. Hani artık pek popüler olmasa da bi dönem oldukça sevilen 2D kartlar vardı. Hareket ettirdikçe, açısı değiştikçe resimde değişirdi. Hatta bi zamanlar arabaların arka camında güneşlikleri vardı bi bayan güneşliği açıp kapardı açı değiştikçe Neydi o şeyin adı? :) Aslında bütün olay ince ince sıralanmış 2 farklı görselin yerleştirilmesinden ibaret. Ama benim asıl olayım bu eşyanın adı nedir efendim? Hatta bunun 3 boyutlusunu yapmışlardı bikaç yıl önce.

Sağ sol yaptımıydı resim değişirdi. Allah aşkına neydi onun adı? Neydi o şeyin adı? :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaş kaç gündür arıyorum nette bulamadım deliricem. 2 tane kırtasiye gezdim ne adamların elinde kalmış nede ismini biliyorlar. Hani artık pek popüler olmasa da bi dönem oldukça sevilen 2D kartlar vardı. Hareket ettirdikçe, açısı değiştikçe resimde değişirdi. Hatta bi zamanlar arabaların arka camında güneşlikleri vardı bi bayan güneşliği açıp kapardı açı değiştikçe Neydi o şeyin adı? :) Aslında bütün olay ince ince sıralanmış 2 farklı görselin yerleştirilmesinden ibaret. Ama benim asıl olayım bu eşyanın adı nedir efendim? Hatta bunun 3 boyutlusunu yapmışlardı bikaç yıl önce.

Sağ sol yaptımıydı resim değişirdi. Allah aşkına neydi onun adı? Neydi o şeyin adı? :)
Lenticular
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-10-2015 #3
Lenticular
Sizi ayakta, canı gönülden alkışlıyorum Neydi o şeyin adı? :)

Çok çok teşekkür ediyorum ! Neydi o şeyin adı? :)
Bu mesajdan alıntı yap